




Бинокль Bresser Hunter 8x40 WP (1150840)
Німецькі біноклі Bresser надають найвищу якість оптики у поєднанні з ергономічним сучасним дизайном. Багато розробок, які застосовуються при виготовленні цих приладів, є унікальними та захищені патентами.
Біноклі серії HUNTER – це прилади широкого цільового призначення. Маючи гідні оптичні якості, вони також доступні за ціною. Дана серія біноклів зручна як для прогулянкових спостережень, турпоходів, виїздів на полювання, так і для спостережень за живою природою та спортивними змаганнями.
Бінокль BRESSER HUNTER 8x40 має прогумований, ударостійкий корпус. Спеціальне стійке до стирання, антивідблиску, повне покриття лінз блакитного відтінку захищає від подряпин і сприяє максимальному проникненню світла (не менше 75%), а призми, зроблені зі скла BK7, дозволять отримати більш якісну і контрастну картинку на окулярі.
Різкість зображення регулюється центральним колесом, також передбачена можливість корекції діоптрію за допомогою кільця на правому окулярі, щоб підлаштувати пристрій під особисті особливості зору. Також можна відрегулювати міжосьову відстань для максимально комфортного спостереження.
При подібних оптичних характеристиках поле цього бінокля перевершує аналогічні моделі інших виробників і при цьому збережені компактні розміри та невелика вага.
Є гніздо для кріплення штатива, хоча при цьому збільшенні можливе комфортне використання бінокля і без нього. Кришки для окулярів та об'єктива, м'який кейс та ремінь дозволять захистити бінокль від зовнішніх пошкоджень під час транспортування.
Додаткові характеристики
- Регулювання міжзрачкової відстані: 57-72 мм
- Корекція діоптрію: +5/-5
Комплект поставки
- Бінокль
- М'який кейс для транспортування
- Захисні кришки окулярів та об'єктива
- Ремінь
- Серветка для чищення лінз
Характеристики
- Тип скла BK7
- Лінзи З повним покриттям, що просвітлює (Fully Coated)
- Тип конструкції Porro
- Діаметр вихідної зіниці 5 мм
- Світлосила 25
- Фактор сутінків 17,88
- Поле зору на 1000 м 143 м
- Мінімальна дистанція фокусування 5 м
- Винесена окулярна точка 12 мм
- Реальний кут зору 8.2 °
- Оправи окулярів Наглазники типу Fold Down, що складаються
- Герметичність конструкції Бризгозахист
- Захист Ударостійкі
- Матеріал Полікарбонат із гумовим покриттям
- Колір Black
- Вага 682 г
- Вага в упаковці 0,917 кг
- Габарити 180 x 55 x 145 мм
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bresser |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 0.682 кг |
| Водостойкость | Нет |
| Высота | 55 мм |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Диаметр объектива | 40 мм |
| Длина | 180 мм |
| Максимальная кратность | 8 х |
| Материал корпуса | Поликарбонат, Резина |
| Минимальная кратность | 8 х |
| Назначение | Общего назначения |
| Состояние | Новое |
| Тип | Бинокль |
| Тип кратности | Фиксированная |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 145 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 0.7 |
| Габаритные размеры, мм | 180х145х55 |
| Гарантия | 24 месяца |
| Диаметр объектива, мм | 40 |
| Дополнительные крепления | Крепление штатива |
| Интервал диоптрийной наводки | +5/-5 |
| Корпус | Поликарбонат c противоскользящим резиновым покрытием |
| Линзы | Полное просветление линз (Fully coated) |
| Минимальное расстояние фокусировки, м | 5 |
| Наглазники | складывающиеся типа Fold Down |
| Оптическая конструкция | Porro |
| Особенности | Ахромат |
| Поле зрения (на 1000 м), м | 143 |
| Предназначение | Бинокли для охоты |
| Призмы | ВК7 |
| Размер выходного зрачка, мм | 5 |
| Регулировка межзрачкового расстояния, мм | Да |
| Светосила | 25 |
| Страна регистрации бренда | Германия |
| Увеличение | Постоянное |
| Увеличение, Х | 8 |
| Фактор сумерек | 17.88 |
| Фокусировка | Центральным колесом и диоптрийной подстройкой на окуляре |
- Цена: 2 749 ₴



