



Рюкзак туристический Highlander Rambler 66 Charcoal (RAM066-CH)
Серія туристичних рюкзаків Highlander Rambler має різні розміри для походів будь-якої складності. Highlander Rambler 66 Charcoal (RAM066-CH) - доступний повноцінний рюкзак для подорожей і гірських походів, що має всі необхідні регулювання та елементи конструкції для комфортного трекінгу. М'яка каркасна спинка регулюється по висоті та має систему фіксації в 4-х положеннях.
Для більш рівномірного розподілу ваги поклажі рюкзак оснащений поясним ременем і нагрудною стяжкою. З боків та у верхньому клапані розміщені місткі кишені на блискавках. Для додаткових речей передбачена еластична кишеня на фасаді. Для більшої зручності є передній вхід на блискавці. Всі рюкзаки Highlander Rambler пошиті зі спеціальної водозахищеної міцної тканини 600D XTP Polyester, а спинка та внутрішня частина лямок виконані зі спеціального матеріалу Air Mesh, який сприяє покращеній вентиляції.
Особливості:
- Підвісна система Tri Lock Adjust має 4 регулювання по висоті для надійної фіксації та ідеальної посадки рюкзака на спині.
- Каркас напівжорсткий, знімний, складається з двох вертикальних алюмінієвих пластин.
- М'який регульований поясний ремінь.
- Нагрудна стяжка на фастексі, регульована по висоті та ширині.
- Плечові лямки, регульовані по висоті, з м'якою пінополіуретановою підкладкою, обшиті сітчастою тканиною.
- Над лямками рюкзака розташована ручка для перенесення, за допомогою якої його можна легко переставити.
- Фронтальний вхід у нижній відсік на блискавці, що відокремлюється від основного відділення перегородкою на стяжному шнурі.
- Верхній клапан, що закриває головне відділення, з кишенею на блискавці.
- Дві об'ємні бічні кишені на блискавках.
- Еластична кишеня на фасаді.
- Чотири D-подібні кільця на верхньому клапані дозволяють закріпити ремені для фіксації речей.
Характеристики:
- Вид: анатомічний
- Об'єм рюкзака: 66 л
- Розміри: 76 х 42 х 24 см
- Матеріал: 600D XTP Polyester
- Колір: Charcoal
- Призначення: для пішого та гірського туризму
- Особливості: з поясним ременем
- Вага: 1,7 кг
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | HIGHLANDER |
| Страна производитель | Китай |
| Вентиляция спины | Сетка |
| Вес | 1700 г |
| Возрастная группа | Для взрослых и подростков |
| Высота | 76 см |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Глубина | 24 см |
| Карманы | Боковые |
| Количество лямок | 2 |
| Материал | Полиэстер |
| Назначение рюкзака | Туристический |
| Объем | 66 л |
| Особенности рюкзака | Анатомическая конструкция, Грудная стяжка, Верхний клапан, Поясной ремень |
| По типу конструкции | Анатомический |
| Пол | Унисекс |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 42 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 1,7 |
| Вид | Анатомический |
| Вместимость | Средний (от 40 до 70 литров) |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Конструкция | Полужёсткий (анатомический) |
| Назначение | Для пешего и горного туризма |
| Объём, л | 66 |
| Предназначение | Рюкзак туристический |
| Совместимость с питьевой системой | Нет |
| Страна регистрации бренда | Великобритания |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Тип | Рюкзаки |
- Цена: 4 599 ₴

