




Рюкзак туристический Pinguin Ridge 40 (2020) Black (PNG 339383)
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Pinguin Ridge 40 - розрахований на зимові види активностей - поїздок по засніженим ландшафтам на лижах, сноубордах і сплітбордах або прогулянок у снігоступах. Спеціальні кріплення дозволяють надійно розмістити спорядження і шолом на рюкзаку і оперативно його діставати. А коротша довжина спини робить його зручним для невисоких людей.
Особливості:
- Сумісний з питними системами Pinguin Camelbag Basic і Pinguin Camelbag Pro;
- Перегородка для відділення питної системи від речей з основної камери.
- Два відсіки - передній для роздільного зберігання і легкого доступу до лавинного обладнання і основний відсік для інших речей.
- Усередині основної камери знаходиться перегородка, що відокремлює питну систему від іншого обладнання, що перевозиться.
- Простора верхня кишеня з внутрішньою сітчастою кишенею.
- Нова задня система SNOFF, яка не прилипає до снігу і є водовідштовхувальною.
- Задня частина рюкзака посилена знімною пластиною з HDPE з вбудованим дюралюмінієвим посиленням, яке допомагає розподілити вагу вантажу, що перевозиться на спині і усуває тиск предметів на спину.
- Задня пластина може бути замінена на захист спини SAS-TEC SCA 450.
- Плечові ремені з посиленою набивкою в плечовій секції забезпечують ще більший комфорт.
- Балансуючі ремені у верхній частині плечових ременів для ідеальної підгонки ззаду.
- Регульований по висоті і знімний нагрудний ремінь зі свистком.
- Знімний поясний ремінь з м'якою набивкою.
- Кишеня на блискавці з правого боку поясного ременя, розвантажувальна петля/лижна скоба з лівого боку.
- Можливість перевезення широких лиж з боків рюкзака.
- Міцні металеві гачки і ремені на основі Hypalon для фіксації лиж на передній частині рюкзака.
- Гнучкі петлі з гачками для кріплення трекінгових палиць або льодорубів.
- Можливість фіксації сноуборду спереду або снігоступів.
- З'єднання бічних компресійних ременів з передньою частиною в один безперервний ремінь.
- Пара вертикальних ланцюжків на передній частині рюкзака з можливістю кріплення додаткового обладнання.
- Світловідбиваюча петля для кращої видимості в погану погоду.
- Накидка від дощу в окремій кишені на блискавці на нижній частині рюкзака.
Характеристики:
- Об'єм: 40 л
- Розмір: 67 x 32 x 26 cm
- Матеріал: Nylon 6.6
- Вага: 1,29 кг
- Кількість камер: 2
- Зовнішні / внутрішні кишені на блискавці: 4/1
- Регульовані лямки: так
- Знімний поясний ремінь: так
- Накидка від дощу: так
- Сумісність з питною системою: так
- Задня система: SNOFF
- Фірмові блискавки японського виробника YKK
- Nifco фірмові пряжки
- Специфічна властивість: Сумісність з протектором спини SAS-TEC.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Pinguin |
| Страна производитель | Китай |
| Вентиляция спины | Сетка |
| Вес | 1290 г |
| Возрастная группа | Для взрослых |
| Высота | 67 см |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Глубина | 26 см |
| Количество лямок | 2 |
| Материал | Нейлон |
| Назначение рюкзака | Мультиспорт |
| Объем | 49 л |
| Пол | Унисекс |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 32 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 8592638339383 |
| Вид | Рюкзаки |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Назначение | Зимний спорт |
| Объём, л | 40 |
| Особенности | Подходят в ручную кладь, С чехлом от дождя, Совместимость с питьевой системой, Крепления для лыж, Крепления для сноуборда |
| Страна регистрации бренда | Чехия |
| Страна-производитель товара | Китай |
- Цена: 6 027 ₴






