




Бінокль Praktica Falcon 8x40 (PRA089)
Бінокль Praktica Falcon 8x40 (PRA089) відносяться до розряду універсальних біноклів, і можуть однаково успішно використовуватися як оптика для польових та астроспостережень, як біноклі для полювання, спостереження за природою або міськими пам'ятками.
Подібно до багатьох світових лідерів у виробництві оптики, донедавна компанія Praktica була більш відома, як виробник високоякісних фотокамер. Заснована в 1949 році в Дрездені (Східна Німеччина), компанія випустила понад 100 різних моделей фотокамер, продовжуючи отримувати нагороди за інноваційність і якість продукції. Сьогодні Praktica розширила асортимент, Вдало використовуючи багаторічний досвід розробки оптичних приладів, Praktica зайняла гідне місце серед виробників спортивної оптики найвищого класу.
Відмінною особливістю лінійки Falcon є невеликі розміри та вага. Біноклі цієї серії дійсно компактніші, ніж аналогічні моделі багатьох інших виробників. А мала вага досягається завдяки легшому полікарбонатному корпусу. Крім того, широке поле зору буде оцінено шанувальниками панорамних спостережень.
Мультипросвітлена оптика та достатні світлосильні характеристики дозволяє користуватися біноклями Falcon не лише у яскравий сонячний день, але й за похмурої погоди. Призми класичної компоновки Porro традиційно забезпечують високу чіткість та пластичність зображення. Гумове покриття корпусу забезпечує надійне утримання бінокля та захищає його від зовнішніх атмосферних та механічних впливів. Зручне центральне колесо фокусування має великий діаметр та відмінну чіпку гумову накатку, завдяки чому фокусування здійснюється максимально плавно та точно.
Конструктивні особливості
- Оптична конструкція: призма Porro.
- Лінзи: з багатошаровим просвітленням (Multi coated).
- Призми: BK7.
- Фокусування: центральним колесом та діоптрійним підстроюванням на окулярі.
- Наглазники: такі, що складаються типу Fold Down.
- Корпус: полікарбонат із протиковзким гумовим покриттям.
- Можливість кріплення штативу.
Комплект поставки
- Бінокль
- Захисні кришки об'єктивів
- Захисні кришки окулярів
- Наплічний ремінь
- Кейс для зберігання та транспортування
- Серветка для чищення лінз
Характеристики
- Тип скла: BK7
- Лінзи: з повним покриттям, що просвітлює (Fully Coated)
- Тип конструкції: Porro
- Діаметр вихідної зіниці: 5 мм
- Світлосила: 25
- Фактор сутінків: 17.88
- Поле зору на 1000 м: 131 м
- Мінімальна дистанція фокусування: 10 м
- Винесена окулярна точка: 5 мм
- Реальний кут зору: 6,6 °
- Оправи окулярів: складні типа Fold Down
- Герметичність конструкції: бризкозахист
- Захист: ударостійкі
- Матеріал: 100% Polycarbonate
- Колір: Black
- Діапазон діоптрійної корекції: +4 / -4
- Діапазон зміни міжзоркової відстані: 56-72
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Praktica |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 0.93 кг |
| Водостойкость | Нет |
| Высота | 55 мм |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Диаметр объектива | 40 мм |
| Длина | 145 мм |
| Максимальная кратность | 8 х |
| Материал корпуса | Поликарбонат |
| Минимальная кратность | 8 х |
| Назначение | Общего назначения |
| Состояние | Новое |
| Тип | Бинокль |
| Тип кратности | Фиксированная |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 180 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 0.7 |
| Вынос зрачка, мм | 11 |
| Габаритные размеры, мм | 150x160x50 |
| Гарантия | 25 лет |
| Диаметр объектива, мм | 40 |
| Дополнительные крепления | Крепление штатива |
| Дополнительные характеристики | Коррекция диоптрии: +5/-5 Регулировка межосевого расстояния, мм: 61-72 |
| Интервал диоптрийной наводки | +4/-4 |
| Корпус | Поликарбонат c противоскользящим резиновым покрытием |
| Линзы | Многослойное просветление линз (Multi coated) |
| Минимальное расстояние фокусировки, м | 10 |
| Наглазники | складывающиеся типа Fold Down |
| Оптическая конструкция | Porro |
| Особенности | Призмы: BK7 |
| Поле зрения (на 1000 м), м | 115 |
| Призмы | ВК7 |
| Размер выходного зрачка, мм | 5 |
| Регулировка межзрачкового расстояния, мм | 56-72 |
| Светосила | 25 |
| Страна производителя | Германия |
| Страна регистрации бренда | Германия |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Увеличение | Постоянное |
| Увеличение, Х | 8 |
| Фактор сумерек | 17.88 |
| Фокусировка | Центральным колесом и диоптрийной подстройкой на окуляре |
- Цена: 2 022 ₴





