




Палатка High Peak Alfena 3.0 Nimbus Grey (11433)
Намет High Peak Alfena 3.0 Nimbus Grey (11433) - кемпінговий намет преміум-класу з багатофункціональною вентиляцією. Алюмінізоване покриття зовнішнього тенту зміцнює тканину, знижуючи тепловіддачу до 17%, також має коефіцієнт захисту від УФ-променів 80 (UV Standard 801). Додатковий простір між зовнішнім тентом і внутрішнім наметом зводить до мінімуму появу конденсату. Просторий тамбур, виконаний у формі літери А, дозволяє відпочити у кріслах та розмістити всі необхідні речі. Підлога тамбура, фіксована до передньої частини внутрішнього намету, і бризковики не пропускають бруд усередину. Кришталево чисті вікна наповнюють внутрішній простір світлом, а фіранки сприяють усамітненню. Фронтальний вхід із сітчастими дверима захищає від комах і забезпечує відмінну вентиляцію. Задні двері створюють додаткове місце для зберігання інвентарю та оптимальної вентиляції.
Два фронтальні регульовані вентиляційні вікна і верхня вентиляційна панель забезпечують безперервний приплив свіжого повітря. Тримайте вентиляцію завжди відкритою для повноцінної роботи. Затемнений внутрішній намет не пропускає світло, гарантуючи комфортний сон тим, хто пізно прокидається. Фірмова система вентиляції внутрішнього намету Vario Vent Control дозволяє регулювати надходження свіжого повітря в залежності від погодних умов за рахунок знімної стулки на дверях. Систему можна активувати, відкривши сітчасту вентиляційну стулку внутрішнього намету. Якщо Ви відчуєте легкий озноб, просто закрийте вентиляційну стулку зсередини. Стулка на блискавці легко регулюється і акуратно поміщається в зручну кишеню для зберігання. High Peak Alfena 3.0 Nimbus Grey (11433) - намет з необхідним набором функцій, щоб впоратися із ситуацією зміни клімату в усьому світі. Ідеально підходить для Середземномор'я, Скандинавських країн та Центральної Європи, розрахований на 2-3 особи з похідним спорядженням.
UV STANDARD 801 - одна з найсуворіших систем тестування та сертифікації одягу та текстилю у світі. Процес тестування визначає UPF - коефіцієнт захисту від ультрафіолету для текстилю. На відміну від інших стандартів ультрафіолетового випромінювання, які лише тестують текстиль у новому та сухому стані, UV STANDARD 801 також тестує сонцезахисний текстиль у реальних умовах використання. Це пов'язано з тим, що при повсякденному використанні захист від ультрафіолету часто різко знижується через вологість, розтягування, стирання та прання.
Характеристики
- Бренд High Peak
- Тип Намети
- Сезон Трисезонні
- Форма Півсфера
- Висота 135 см
- Місткість Тримісні
- Призначення Кемпінгові
- Конструкція Двошарові
- Водонепроникність PU 3000 мм вод. ст.
- Каркас Дуги зі скловолокна Ø9,5 мм
- Зовнішній тент 190T Polyester Alu UV Protect 80 (поліестер із алюмінізованим покриттям)
- Внутрішній намет Breathable Polyester (дихаючий поліестер)
- Покриття підлоги Polyethylene (поліетілен)
- Колір Nimbus Grey
- Комплектація Внутрішній намет, зовнішній тент, дуги, кілочки, відтяжки, інструкція, сумка-чохол
- Упаковка Сумка-чохол
- Вага 6,2 кг
- Габарити 410 х 250 х 135 см
- Габарити упаковки 59 x 18 x 10 см
- Країна-виробник товару Китай
- Країна реєстрації бренду Німеччина
- Гарантія 12 місяців
Особливості
- Advanced Low Vent System - високоефективна система вентиляції на рівні землі, що забезпечує циркуляцію повітря по всій площі підлоги з обох боків намету.
- Vario Vent Control - система вентиляції внутрішнього намету дозволяє регулювати надходження свіжого повітря залежно від погодних умов за рахунок знімної стулки на дверях.
- Два протилежні незалежні входи.
- Місткий тамбур.
- Алюмінізоване покриття зовнішнього тенту із захистом від УФ-променів для додаткової термоізоляції.
- Два прозорі вікна з фіранками для доступу світла.
- Всі шви дна і намету проклеєні спеціальною стрічкою, гарантуючи при цьому захист від проникнення вологи в дощову погоду.
- Два фронтальні регульовані вентиляційні вікна.
- Верхня регульована вентиляційна панель.
- Москітна сітка на вхідних дверях.
- Москітна сітка на дверях спальні.
- Затемнена спальня для комфортного сну.
- Блискавки SBS.
- Кріплення для ліхтаря.
- Органайзер.
- Внутрішні кишені для дрібних речей.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | High Peak |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество слоев | Двухслойная |
| Количество спальных мест | 3 |
| Назначение | Кемпинговые |
| Сезон | Лето |
| Состояние | Новое |
| Тип изделия | Палатка |
| Форма | Полусфера |
| Цвет | Серый |
| Вес | |
| Вес | 6.2 кг |
| Водостойкость | |
| Водостойкость тента | 3000 мм вод. ст. |
| Размер установленной палатки/тента | |
| Высота | 135 см |
| Длина | 410 см |
| Ширина | 250 см |
| Размер в упаковке | |
| Высота в упаковке | 18 см |
| Длина в упаковке | 59 см |
| Ширина в упаковке | 18 см |
| Дуги | |
| Диаметр | 9.5 мм |
| Дуги | Стекловолокно |
| Пользовательские характеристики | |
| Вместимость | Трехместные |
| Внутренняя палатка | Breathable Polyester (дышащий полиэстер) |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Каркас | Дуги из стекловолокна Ø9,5 мм |
| Комплектация | Внутренняя палатка, внешний тент, сумка-чехол для транспортировки, дуги, колышки, оттяжки |
| Конструкция | Двухслойные |
| Наличие тамбура | Да |
| Наружный тент | 190T Polyester Alu UV Protect 80, 3000 мм вод. ст. |
| Особенности | Спальное место 220 х 200 см Молнии SBS Проклеенные швы Анти-москитные сетки Защита от УФ-лучей UV80 Дополнительный вход с тыльной стороны |
| Пол | Polyethylene (полиэтилен) |
| Предназначение | Палатка 3-местная |
| Страна регистрации бренда | Германия |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Тип | Палатки |
| Упаковка | Сумка-чехол для транспортировки |
- Цена: 7 680 ₴






