




Палатка Ferrino Proxes 5 Blue (92142IBB)
Намет Ferrino Proxes 5 Blue (92142IBB) відноситься до серії сімейних наметів Ferrino і є повнорозмірним кемпінговим наметом, де більшість користувачів можуть вільно переміщатися на повне зростання. При цьому вага намету все ще дозволяє її носити за плечима любителям кемпінгу, що їде пішки або на громадському транспорті. Три окремі входи виділяють цю модель серед багатьох інших кемпінгових наметів, значно спрощуючи та роблячи комфортнішим тривале проживання в ній. Proxes 5 Kelly Green має місткий тамбур з вікном, де можна облаштувати похідну кухню, розташувати кілька розкладних або надувних ліжок, або поставити кілька стільців для відпочинку.
Чотири вентиляційні вікна, та наявність москітної сітки дверей внутрішнього намету та зовнішнього тенту гарантують комфортний мікроклімат без комах у наметі. Додатковий комфорт надає перегородка, що розділяє внутрішній намет на два приміщення. Враховуючи двошарову конструкцію, двоточкову систему штормових відтяжок та наявність підлоги по всьому периметру намету, ступінь водозахисту цілком достатній, щоб, при правильній установці, зберегти намет усередині сухого під час дощу. Чохол намету закривається на блискавку, що дуже зручно при упаковці намету.
Особливості конструкції
- Основні переваги тунельного намету з торцевим розташуванням тамбуру - максимально ефективне використання внутрішнього об'єму намету, практично вертикальне положення бічних стінок і місткий тамбур. Крім того, така конструкція легша за інших, і вимагає мінімум часу на встановлення. Тунельна конструкція є стандартом для кемпінгових наметів
- Усередині намет поділяється на 2 приміщення знімною текстильною перегородкою, що фіксується у спеціальних петлях
- Зовнішній тент до дуг кріпиться за допомогою рукавів, в які протягуються дуги
- Внутрішній намет кріпиться до зовнішнього за допомогою ременів, що фіксуються в петлях
- Бічний вхід у зовнішній тент і вхід у внутрішній намет оснащені москітною сіткою.
- Велике вікно зі шторою розміщено у бічній частині зовнішнього тенту навпроти дверей.
- Конструкцією передбачено чотири вентиляційні вікна, розташовані в кутах намету, що сприяє провітрюванню і тамбуру і внутрішньому намету. Система вентиляції Camera Air створює велику повітряну камеру між зовнішнім тентом і внутрішнім наметом, що сприяє вільній циркуляції повітря навколо внутрішнього намету. З одного боку це позбавляє появи конденсату всередині, а з іншого боку повітря є кращим теплоізоляційним прошарком.
- Внутрішній намет та тамбур мають окрему підлогу. Підлога тамбура по всьому периметру з'єднана із зовнішнім тентом, забезпечуючи максимальний захист від зовнішніх факторів.
- Двоточкова система кріплення відтяжок до намету
- Усередині намету передбачені кишені для розміщення різних дрібниць
- Намет оснащений гачком для підвісу кемпінгового ліхтаря всередині.
- Чохол намету виконаний з матеріалу Supertex, оснащений двома компресійними ременями на фастексах і має вшиту інструкцію щодо встановлення намету
Комплектація
- Внутрішній намет
- Зовнішній тент
- Сумка-чохол
- Гнучкі дуги
- Кілочки
- Шнури для розтяжок
Характеристики
- Зовнішній тент Polyester 70D Diamond PU ALU, 2000 мм в.ст
- Внутрішній намет Polyester 70D Diamond DWR
- Покриття підлоги Polyester 70D PU, 2500 мм в.ст.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ferrino |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Каркас палатки/тента | Внешний |
| Количество входов | 2 |
| Количество комнат | 2 |
| Количество слоев | Двухслойная |
| Количество спальных мест | 5 |
| Количество тамбуров | 1 |
| Назначение | Кемпинговые |
| Окна вентиляции | 4 |
| Особенности палатки/тента | Штормовые оттяжки, Вентиляционные окна, Тамбур, Внутренние карманы, Крепление для фонаря, Антимоскитная сетка |
| Сезон | Демисезон |
| Состояние | Новое |
| Тип изделия | Палатка |
| Форма | Тунель |
| Цвет | Синий |
| Вес | |
| Вес | 12 кг |
| Водостойкость | |
| Водостойкость дна | 2500 мм вод. ст. |
| Водостойкость тента | 2000 мм вод. ст. |
| Размер установленной палатки/тента | |
| Высота | 200 см |
| Длина | 420 см |
| Ширина | 320 см |
| Размер в упаковке | |
| Высота в упаковке | 27 см |
| Длина в упаковке | 63 см |
| Ширина в упаковке | 27 см |
| Дуги | |
| Диаметр | 11 мм |
| Дуги | Стекловолокно |
| Количество дуг | 3 |
| Материал изготовления | |
| Материал дна | Полиэстер |
| Материал тента | Полиэстер |
| Пользовательские характеристики | |
| Вместимость | Пять мест и больше |
| Внутренняя палатка | Polyester 70D Diamond DWR |
| Гарантия | 24 месяца |
| Каркас | Стеклопластик (fiberglass), ∅ 11 мм |
| Комплектация | Внутренняя палатка, наружный тент, сумка-чехол, гибкие дуги, колышки, шнуры для растяжек |
| Конструкция | Двухслойные |
| Наличие тамбура | Да |
| Наружный тент | Polyester 70D Diamond PU ALU, 2000 мм в.ст. |
| Особенности | Гидрофобная пропитка без вредных PFC-соединений, Спальное помещение разделяется перегородкой на 2 части, возможность одновременной установки и складывания внешнего тента и внутренней палатки, большое окно со шторой |
| Пол | Polyester 70D PU, 2500 мм в.ст. |
| Страна регистрации бренда | Италия |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Тип | Палатка |
| Упаковка | Чехол на молнии с компрессионными стяжками на фастексах, ручками |
- Цена: 16 074 ₴


