Топ










Палатка High Peak Tessin 4 Dark Grey/Red (10222)
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Чотиримісний кемпінговий намет High Peak Tessin 4 Dark Grey/Red (10222) легко встановлюється та підходить для сімейного відпочинку на вихідних. Просторий тамбур дозволяє розмістити всі ваші речі, а наявність двох незалежних входів робить зручним доступом до намету. Прозорі вікна із ПВХ наповнюють світлом внутрішнє приміщення. Три регульовані вентиляційні вікна забезпечують приплив свіжого повітря, а москітна сітка на дверях до спальні захищає від настирливих комах.
Характеристики
- Бренд High Peak
- Тип Намети
- Сезон Трисезонні
- Форма Півсфера
- Висота 175 см
- Місткість Чотиримісні
- Призначення Кемпінгові
- Конструкція Двошарові
- Водонепроникність PU 3000 мм вод. ст.
- Каркас Дуги зі скловолокна Ø9,5 мм
- Зовнішній тент 190T Polyester PU (поліестер із поліуретановим покриттям)
- Внутрішній намет Breathable Polyester (дихаючий поліестер)
- Покриття підлоги Polyethylene (поліетілен)
- Колір Dark Grey/Red
- Комплектація Внутрішній намет, зовнішній тент, дуги, кілочки, відтяжки, інструкція, сумка-чохол
- Упаковка Сумка-чохол
- Вага 6,8 кг
- Габарити 370 x 250 x 175 см
- Габарити упаковки 62 x 19 x 19 см
- Країна-виробник товару Китай
- Країна реєстрації бренду Німеччина
- Гарантія 12 місяців
Особливості
- Ефективна система вентиляції спальні Vario Vent Control створює комфортний мікроклімат за будь-яких погодних умов.
- Два роздільні входи до намету.
- Москітна сітка на дверях у спальню.
- Три регульовані вентиляційні вікна.
- Два максимально прозорі вікна з ПВХ-матеріалу для покращеної видимості.
- Всі шви дна і намету проклеєні спеціальною стрічкою, гарантуючи при цьому захист від проникнення вологи в дощову погоду.
- Яскраво-червоні відтяжки сприяють кращій орієнтації на місцевості в темний час доби.
- Для швидкої та правильної установки намету застосовано кольорове маркування опорних дуг.
- Кишені для дрібних речей
- Кріплення для ліхтаря.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | High Peak |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество слоев | Двухслойная |
| Количество спальных мест | 4 |
| Назначение | Кемпинговые |
| Сезон | Лето |
| Состояние | Новое |
| Тип изделия | Палатка |
| Форма | Полусфера |
| Вес | |
| Вес | 6.8 кг |
| Водостойкость | |
| Водостойкость тента | 4000 мм вод. ст. |
| Размер установленной палатки/тента | |
| Высота | 175 см |
| Длина | 370 см |
| Ширина | 250 см |
| Размер в упаковке | |
| Высота в упаковке | 19 см |
| Длина в упаковке | 62 см |
| Ширина в упаковке | 19 см |
| Дуги | |
| Диаметр | 9.5 мм |
| Дуги | Стекловолокно |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 6.8 |
| Вместимость | Четырехместные |
| Внутренняя палатка | 100% Polyester, дышащий (Breathable Polyester) |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Каркас | Дуги из стекловолокна Ø9,5 мм |
| Комплектация | Палатка Внешний тент Сумка - чехол для транспортировки. Штанги из стекловолокна (fiberglass) - 3 шт. Набор крепежей для фиксации палатки на грунте или песке (металлические крючки и шнур для растяжек). Инструкция |
| Конструкция | Двухслойные |
| Наружный тент | 100% Polyester, PU покрытие 3000 мм в. ст. |
| Особенности | Все швы дна и тента палатки проклеены специальной лентой, гарантируя при этом защиту от проникновения влаги в дождливую погоду. Защитная юбка от грязи |
| Пол | 100% Polyethylene (PE), проклеенные швы |
| Размеры в упаковке, см | 62 х 19 х 19 |
| Размеры палатки, см | 370 x 240 x 170 |
| Страна регистрации бренда | Германия |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Тип | Палатки |
- Цена: 6 630 ₴

