




Бинокль Hawke Nature Trek 10x42 Top Hinge Green (35103)
Hawke NATURE TREK - це, перш за все, добротні надійні біноклі, виконані в удароміцному водонепроникному полікарбонатному корпусі, оснащені оптикою, що значно перевершує мінімальні вимоги до сучасних якісних оптичних приладів. Широкий модельний ряд лінійки Nature Trek включає і компактні біноклі для туристичних походів і широкопідлогові повнорозмірні біноклі для спостереження за природою та птахами, і біноклі з достатнім збільшенням та діаметром лінз для спостережень об'єктів на значному видаленні в знижених умовах видимості. Стати ближче до навколишнього світу де б і коли б Ви не подорожували.
Hawke Nature Trek Top Hinge - біноклі з найсучаснішою на сьогоднішній день конструкцією шарніра "Верхній міст", яка забезпечує зручніше захоплення бінокля і дає перевагу у вазі порівняно з класичною шарнірною конструкцією.
Повне багатошарове широкосмугове просвітлення оптики Hawke забезпечує однаково високу світлопропускну здатність у всьому видимому спектрі та сприяє високій контрастності та кольоропередачі в природних тонах.
- BAK4 (барієвий крон) – особливий вид оптичного скла, який використовується для виготовлення призм оптичних приладів. Цей матеріал має нижчий коефіцієнт дисперсії (розсіювання світла), ніж скла, що використовуються для бюджетних моделей. Як наслідок – помітно знижується хроматична аберація (райдужна оболонка на різких межах переходу від темного до світлого). Крім того, чітко визначений показник заломлення світла дозволяє уникнути віньєтування (явлення урізання світлового пучка по краях), що забезпечує рівномірно світле зображення по всьому полю зору.
- Waterproof - означає, що оптика герметизована ущільнювальним О-кільцем і захищена від проникнення вологи при зануренні рідини протягом 3 хвилин на глибину 1,5 метра. Статичний тиск рідини на глибині 1,5 метра не завдасть приладу жодної шкоди і не вплине на його функціональність. Такій оптиці погодні умови не страшні.
- Fogproof означає, що корпус зсередини заповнений сухим азотом N2, що не допускає конденсації вологи на внутрішніх поверхнях при градієнті температур, відсутня запотівання зсередини, а отже, не виникає корозія матеріалів під впливом вологи. Повітря видаляється з приладу та замінюється інертним газом (в даному випадку азотом N2), який не містить у своєму складі водяної пари і не конденсується.
Сьогодні полікарбонат все частіше використовується для корпусів оптичних приладів. Застосування цього матеріалу цілком виправдане його мінімальною вагою, хімічною, термічною, механічною стійкістю та простотою обробки. Полікарбонатні корпуси легкі і в той же час міцні. Вони не вимагають додаткової дорогої фінішної обробки, як анодування або фарбування.
Оптичні характеристики:
- Збільшення: 10x
- Діаметр об'єктива, мм: 42
- Розмір вихідної зіниці, мм: 4.2
- Видалення вихідної зіниці, мм: 13
- Фактор сутінків: 20.49
- Світлосила: 17.64
- Мінімальна відстань фокусування, м: 2
- Поле зору м/1000 м: 101
- Регулювання міжосьової відстані, мм: 56÷74
- Корекція діоптрію: +5/-5
Конструктивні особливості:
- Оптична конструкція: призма Roof
- Лінзи: з повним багатошаровим покриттям, що просвітлює (Fully Multi coated)
- Призми: BAK4
- Водостійкість: 100% водонепроникний корпус
- Захист від запотівання: завдяки герметичності та заповненню корпусу азотом
- Фокусування: центральним колесом та кільцем корекції діоптрії
- Корпус: полікарбонат із протиковзким гумовим покриттям
- Поворотно-висувні наглазники з кількома фіксованими положеннями
- Можливість кріплення штативу
Комплектація:
- Бінокль: колір корпусу – зелений
- Захисні кришки окулярів та об'єктиву
- Широкий наший ремінь
- М'який нейлоновий кейс для транспортування
- Серветка для протирання оптики
Габаритні розміри:
- Вага, кг: 0.638
- Розмір, мм: 142x125x52
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hawke |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 638 кг |
| Водостойкость | Да |
| Высота | 56 мм |
| Гарантийный срок | 120 мес |
| Диаметр объектива | 42 мм |
| Длина | 142 мм |
| Максимальная кратность | 10 х |
| Минимальная кратность | 10 х |
| Состояние | Новое |
| Тип | Бинокль |
| Тип кратности | Фиксированная |
| Цвет | Зелёный |
| Ширина | 125 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 0.64 |
| Вынос зрачка, мм | 13 |
| Габаритные размеры, мм | 142x125x52 |
| Гарантия | 10 лет |
| Диаметр объектива, мм | 42 |
| Дополнительные крепления | Крепление штатива |
| Интервал диоптрийной наводки | +5/-5 |
| Корпус | Поликарбонат c противоскользящим резиновым покрытием |
| Линзы | Полное многослойное просветление линз (Fully Multi coated) |
| Минимальное расстояние фокусировки, м | 2 |
| Наглазники | Поворотно-выдвижные с несколькими фиксированными положениями |
| Назначение | Бинокли для наблюдений на природе |
| Оптическая конструкция | Roof |
| Особенности | Ахромат |
| Поле зрения (на 1000 м), м | 101 |
| Призмы | ВАК4 |
| Размер выходного зрачка, мм | 4.2 |
| Регулировка межзрачкового расстояния, мм | 56-74 |
| Светосила | 17.64 |
| Страна регистрации бренда | Великобритания |
| Увеличение | Постоянное |
| Увеличение, Х | 10 |
| Фактор сумерек | 20.49 |
| Фокусировка | Центральным колесом и диоптрийной подстройкой на окуляре |
- Цена: 9 840 ₴






