




Бинокль Hawke Nature Trek 8x42 Top Hinge Green (35102)
Hawke NATURE TREK - це, перш за все, добротні надійні біноклі, виконані в удароміцному водонепроникному полікарбонатному корпусі, оснащені оптикою, що значно перевершує мінімальні вимоги до сучасних якісних оптичних приладів. Широкий модельний ряд лінійки Nature Trek включає і компактні біноклі для туристичних походів і широкопідлогові повнорозмірні біноклі для спостереження за природою і птахами, і біноклі з достатнім збільшенням і діаметром лінз для спостережень об'єктів на значному видаленні в знижених умовах видимості. Стати ближче до навколишнього світу де б і коли б Ви не подорожували.
Hawke Nature Trek Top Hinge - біноклі з найсучаснішою на сьогоднішній день конструкцією шарніра "Верхній міст", яка забезпечує зручніше захоплення бінокля і дає перевагу у вазі порівняно з класичною шарнірною конструкцією.
Цей бінокль у 2014 році визнаний переможцем у номінації Best Low Cost Binocular 2014 (Кращий недорогий бінокль) за версією авторитетного інтернет видання.
Повне багатошарове широкосмугове просвітлення оптики Hawke забезпечує однаково високу світлопропускну здатність у всьому видимому спектрі та сприяє високій контрастності та кольоропередачі в природних тонах.
BAK4 (барієвий крон) – особливий вид оптичного скла, який використовується для виготовлення призм оптичних приладів. Цей матеріал має нижчий коефіцієнт дисперсії (розсіювання світла), ніж скла, що використовуються для бюджетних моделей. Як наслідок – помітно знижується хроматична аберація (райдужна оболонка на різких межах переходу від темного до світлого). Крім того, чітко визначений показник заломлення світла дозволяє уникнути віньєтування (явлення урізання світлового пучка по краях), що забезпечує рівномірно світле зображення по всьому полю зору.
Waterproof - означає, що оптика герметизована ущільнювальним О-кільцем і захищена від проникнення вологи при зануренні в рідину протягом 3 хвилин на глибину 1,5 метра. Статичний тиск рідини на глибині 1,5 метра не завдасть приладу жодної шкоди і не вплине на його функціональність. Такій оптиці погодні умови не страшні.
Fogproof - означає, що корпус зсередини заповнений сухим азотом N2, що не допускає конденсації вологи на внутрішніх поверхнях при градієнті температур, відсутня запотівання зсередини, а, отже, не виникає корозія матеріалів під впливом вологи. Повітря видаляється з приладу та замінюється інертним газом (в даному випадку азотом N2), який не містить у своєму складі водяної пари і не конденсується.
Сьогодні полікарбонат все частіше використовується для корпусів оптичних приладів. Застосування цього матеріалу цілком виправдане його мінімальною вагою, хімічною, термічною, механічною стійкістю та простотою обробки. Полікарбонатні корпуси легкі і в той же час міцні. Вони не вимагають додаткової дорогої фінішної обробки, як анодування або фарбування.
Характеристики:
- Кратність наближення: 8х
- Діаметр об'єктива: 42 мм
- Тип скла: BAK4
- Лінзи: з повним багатошаровим покриттям, що просвітлює (Fully Multi-Coated)
- Тип конструкції Roof
- Діаметр вихідної зіниці: 5.25 мм
- Світлосила: 27.56
- Фактор сутінків: 18.33
- Поле зору на 1000 м: 129 м
- Мінімальна дистанція фокусування: 2 м
- Винесена окулярна точка: 18 мм
- Реальний кут зору: 7.4°
- Оправи окулярів: поворотно-висувні з декількома фіксованими положеннями
- Водостійкість: 100% водонепроникний корпус
- Захист: вологозахищені, газонаповнені, ударостійкі
- Матеріал: полікарбонат з гумовим покриттям
- Клас: для полювання
- Колір: Green
- Регулювання міжзрачкової відстані: 56 - 75 мм
- Корекція діоптрію: +5/-5
- Вага: 638 г
- Габарити: 142 x 125 x 52 мм
- Країна реєстрації бренду: Великобританія
Комплект поставки:
- Бінокль
- Захисні кришки окулярів та об'єктива
- Широкий нашийний ремінь
- М'який нейлоновий кейс для транспортування
- Серветка для чищення лінз
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hawke |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 0.638 кг |
| Водостойкость | Да |
| Высота | 52 мм |
| Гарантийный срок | 120 мес |
| Диаметр объектива | 42 мм |
| Длина | 142 мм |
| Максимальная кратность | 8 х |
| Материал корпуса | Поликарбонат, Резина |
| Минимальная кратность | 8 х |
| Назначение | Общего назначения |
| Состояние | Новое |
| Тип | Бинокль |
| Тип кратности | Фиксированная |
| Цвет | Зелёный |
| Ширина | 125 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 0.64 |
| Вынос зрачка, мм | 18 |
| Габаритные размеры, мм | 142x125x52 |
| Гарантия | 10 лет |
| Диаметр объектива, мм | 42 |
| Дополнительные крепления | Крепление штатива |
| Интервал диоптрийной наводки | +5/-5 |
| Корпус | Поликарбонат c противоскользящим текстурированным покрытием |
| Линзы | Полное многослойное просветление линз (Fully Multi coated) |
| Минимальное расстояние фокусировки, м | 2 |
| Наглазники | Поворотно-выдвижные с несколькими фиксированными положениями |
| Оптическая конструкция | Roof |
| Особенности | Ахромат |
| Поле зрения (на 1000 м), м | 129 |
| Призмы | ВАК4 |
| Размер выходного зрачка, мм | 5.25 |
| Регулировка межзрачкового расстояния, мм | 56-74 |
| Светосила | 27.56 |
| Страна производителя | Великобритания |
| Увеличение | Постоянное |
| Увеличение, Х | 8 |
| Фактор сумерек | 18.33 |
| Фокусировка | Центральным колесом и диоптрийной подстройкой на окуляре |
- Цена: 9 090 ₴






