




Палатка Ferrino Pilier 2 Orange (99068DAA)
Намет Ferrino Pilier 2 Orange (99068DAA) відноситься до серії наметів HighLab, що відповідають найвищим вимогам. Дана модель рекомендована для тривалих експедицій та високогірних походів високої складності, у тому числі й у кліматичних зонах з високою вологістю та великою кількістю опадів. Напівгеодезична конструкція гарантує стійкість намету при максимальних снігових та вітрових навантаженнях. Встановлення такого намету в хорошу погоду не потребує фіксації кілочками та розтяжками.
При використанні намету в теплому кліматі передбачена можливість часткового згортання зовнішнього тенту або встановлення лише внутрішнього намету окремо. Компонування з одним тамбуром вимагає мінімум місця для встановлення при невеликій вазі самого намету. Напівгеодезична конструкція забезпечує справді великий внутрішній об'єм.
Водозахист зовнішнього тенту становить 4000 мм. ст., а підлоги – 8000 мм в. ст., що у кілька разів перевищує нормативні вимоги до водозахисним наметам і цілком вистачає, щоб зберегти намет усередині сухий під час опадів високої інтенсивності. Чохол намету має компресійні стяжки, що дозволяє досягти компактних розмірів упакованого намету.
Характеристики
- Бренд Ferrino
- Тип Намети
- Сезон Чотирисезонні
- Форма Напівгеодезична
- Висота 100 см
- Місткість Двомісні
- Призначення Експедиційні
- Конструкція Двошарові
- Водонепроникність PU 4000 мм вод. ст.
- Каркас Алюмінієві дуги 7001 T6 Ø8,5 мм
- Зовнішній тент Polyester 50D Ripstop PU DWR PFC-Free FR, 4000 мм вод. ст.
- Внутрішній намет Polyester 70D Ripstop DWR PFC-Free FR
- Покриття підлоги Polyester 70D PU DWR PFC-Free FR, 8000 мм вод. ст.
- Колір Orange
- Комплектація Внутрішній намет, зовнішній тент, чохол для перенесення, дуги, кілочки, відтяжки, ремкомплект
- Упаковка Чохол із водозахищеної тканини з PU покриттям та просоченням DWR з ручкою та компресійними стяжками на фастексах
- Вага 3,35 кг
- Габарити 280 х 170 х 100 см
- Габарити упаковки 46 х 17 х 17 см
- Країна-виробник товару Китай
- Країна реєстрації бренду Італія
- Гарантія 36 місяців
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ferrino |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Количество комнат | 1 |
| Количество слоев | Двухслойная |
| Количество спальных мест | 2 |
| Назначение | Экспедиционные |
| Сезон | Всесезонный |
| Состояние | Новое |
| Тип изделия | Палатка |
| Цвет | Оранжевый |
| Вес | |
| Вес | 3.35 кг |
| Водостойкость | |
| Водостойкость дна | 8000 мм вод. ст. |
| Водостойкость тента | 4000 мм вод. ст. |
| Размер установленной палатки/тента | |
| Высота | 100 см |
| Длина | 280 см |
| Ширина | 170 см |
| Размер в упаковке | |
| Высота в упаковке | 17 см |
| Длина в упаковке | 46 см |
| Ширина в упаковке | 17 см |
| Дуги | |
| Диаметр | 8.5 мм |
| Дуги | Алюминий |
| Материал изготовления | |
| Материал дна | Полиэстер |
| Материал тента | Полиэстер |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 3.2 |
| Габаритные размеры, мм | 2800х1500х1050 |
| Гарантия | 36 месяцев |
| Страна регистрации бренда | Италия |
- Цена: 17 310 ₴



