Топ










Палатка трехместная High Peak Kira 3 Dark Grey/Red (10214)
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Намет High Peak Kira 3 Dark Grey/Red (10214) - сучасний туристичний тримісний намет для комфортного відпочинку на природі. Два роздільні входи, зручний просторий тамбур для речей та організації кухні, система вентиляції Vario Vent Control, проста установка.
Особливості:
- Ефективна система вентиляції спальні Vario Vent Control створює комфортний мікроклімат за будь-яких погодних умов.
- Два роздільні входи до намету.
- Москітна сітка на дверях у спальню.
- Два регульовані вентиляційні вікна.
- Всі шви дна і намету проклеєні спеціальною стрічкою, гарантуючи при цьому захист від проникнення вологи в дощову погоду.
- Яскраво-червоні відтяжки сприяють кращій орієнтації на місцевості в темний час доби.
- Для швидкої та правильної установки намету застосовано кольорове маркування опорних дуг.
- Кишені для дрібних речей
- Кріплення для ліхтаря.
Характеристики:
- Водонепроникність: PU 3000 мм вод. ст.
- Каркас: дуги зі скловолокна Ø7,9 мм
- Зовнішній тент: 190T Polyester PU (поліестер із поліуретановим покриттям)
- Внутрішній намет: Breathable Polyester (дихаючий поліестер)
- Покриття підлоги: Polyethylene (поліетілен)
- Колір: Dark Grey/Red
- Упаковка: сумка-чохол
Комплектація:
- Внутрішній намет
- Зовнішній тент
- Дуги
- Кілочки
- Відтяжки
- Інструкція
- Сумка-чохол
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | High Peak |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество входов | 2 |
| Количество комнат | 1 |
| Количество слоев | Двухслойная |
| Количество спальных мест | 3 |
| Количество тамбуров | 1 |
| Назначение | Кемпинговые |
| Окна вентиляции | 2 |
| Сезон | Лето |
| Состояние | Новое |
| Тип изделия | Палатка |
| Форма | Полусфера |
| Цвет | Серый |
| Вес | |
| Вес | 4.1 кг |
| Водостойкость | |
| Водостойкость тента | 3000 мм вод. ст. |
| Размер установленной палатки/тента | |
| Высота | 125 см |
| Длина | 340 см |
| Ширина | 190 см |
| Размер в упаковке | |
| Высота в упаковке | 14 см |
| Длина в упаковке | 55 см |
| Ширина в упаковке | 14 см |
| Дуги | |
| Диаметр | 7.9 мм |
| Дуги | Стекловолокно |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 4,1 |
| Вместимость | Трехместные |
| Внутренняя палатка | Breathable Polyester (дышащий полиэстер) |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Каркас | Дуги из стекловолокна Ø7,9 мм |
| Комплектация | Внутренняя палатка, наружный тент, сумка-чехол, гибкие дуги, колышки, шнуры для растяжек |
| Конструкция | Двухслойные |
| Наружный тент | 190T Polyester PU, 3000 мм вод. ст. |
| Пол | Polyethylene (полиэтилен) |
| Размеры в упаковке, см | 55 х 14 х 14 |
| Размеры палатки, см | 340 x 190 x 125 |
| Страна регистрации бренда | Германия |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Тип | Палатки |
| Упаковка | Сумка на молнии для транспортировки |
- Цена: 4 170 ₴




