




Трекінгові палиці Vipole Hiker (S20 16)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Незважаючи на те, що трекінгові палиці Vipole Hiker (S20 16) початкового рівня, можна з упевненістю сказати про надійність, якість матеріалів та конструкції даної моделі. Телескопічні секції виконані з міцного алюмінієвого сплаву Alu 7075 та фіксуються за допомогою класичної надійної системи затиску TwistLock, здатної витримати понад 110 кг осьового навантаження на кожну палицю. Палиці оснащені 32-мм трекінговими кільцями, зручними для походів твердим ґрунтом. Також варто відзначити мінімальну довжину цієї моделі в складеному вигляді, що завжди зручно, коли палиці необхідно переносити.
Особливості:
- Alu 7075 - алюміній - кращий матеріал для виготовлення секцій трекінгових палиць. Він міцний, добре відповідає механічним вимогам для виробництва різних компонентів і, нарешті, що не менш важливо, він безпечний для природи, оскільки повністю придатний для вторинної переробки. Vipole використовує виключно сплав алюмінію Alu 7075-F56, який широко застосовується в літакобудуванні. Щоб гарантувати захист від зовнішніх факторів, всі алюмінієві компоненти проходять процес анодування, що робить їх стійкими до окислення та корозії.

- Thin Shaft 12/14/16 mm - дана технологія дозволяє без шкоди для характеристик міцності виробляти трекінгові палиці зі зменшеним діаметром секцій: 12/14/16 мм замість звичних 14/16/18 мм. Це досягається завдяки використанню сучасних матеріалів Alu 7075-F56 та 100% HM Carbon. Такі трекінгові палиці краще збалансовані, менше розгойдуються при ходьбі, мають малий опір вітру і забезпечують економію у вазі до 15%.

- TwistLock - внутрішня цангова система фіксації секцій телескопічної палиці. Така система забезпечує надійну фіксацію секцій відносно одна одної. Як в транспортувальному, так і в робочому положенні, TwistLock не має зовнішніх виступаючих деталей, які могли б зачепитися за одяг або інші предмети під час руху. Відповідно, таке кріплення практично неможливо пошкодити під час ходьби.

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Vipole |
| Країна виробник | Італія |
| Вага | 616 г |
| Довжина палиці | Регульована |
| Вікова група | Доросла |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість секцій палиці | 3 |
| Максимальна довжина | 135 см |
| Матеріал | Алюміній |
| Матеріал накінечника | Сталь |
| Матеріал ручки | Гума |
| Механізм фіксації | Внутрішній |
| Мінімальна довжина | 63 см |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додаткові характеристики | Діаметр секцій 12/14/16 мм |
| Механізм регулювання висоти | Twist Lock |
| Призначення | Для треккинга |
| Система фіксації | Twist Lock |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Країна-виробник товару | Італія |
| Тип | Трекінгові палиці |
- Ціна: 1 399 ₴

