
Велосипед 24" Formula BLACKWOOD 1.0 2021 (серо-оранжевый с черным) (OPS-FR-24-278)
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Велосипед 24" Formula BLACKWOOD 1.0 2021
| КОМПОНЕНТИ | |
|---|---|
| Тип | Гірські; Підліткові |
| Тип амортизації | Хардтейл |
| Стать | Універсальний |
| Діаметр коліс | 24" |
| Рама | алюміній, полегшена |
| Вилка | Пружинно-еластомірна, хід 50мм |
| Рульова колонка | 1-1/8" XR-K4 |
| Каретка | Картридж, Kenli KL-08A з пило-вологозахистом |
| Країна виробник | Україна |
| Рік | 2021 |
| Кількість отворів під спицю | 36 |
| Матеріал рами | алюміній |
| Розмір рами | 12.5" |
| Руль | Эргономичного типа, усиленный, сталь, 600 мм д.25,4 мм |
| Винос | Алюминiй 60 мм |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Formula |
| Размер рамы | 12.5" |
| Цвет | Оранжевый |
| Пользовательские характеристики | |
| Вилка | Пружинно-эластомерная, ход 50мм |
| Вынос | Алюминий 60 мм |
| Год | 2021 |
| Диаметр колес | 24" |
| Каретка | Картридж, Kenli KL-08A с пыле-влагозащитой |
| Количество отверстий под спицу | 36 |
| Пол | Универсальный |
| Рулевая колонка | 1-1/8" XR-K4 |
| Руль | Эргономичного типа, усиленный, сталь, 600 мм д.25,4 мм |
| Тип | Горные; Подростковые |
- Цена: 9 237 ₴

