
Велосипед 28" Dorozhnik CORAL 2022 (темно-синий) (OPS-D-28-297)
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Велосипед AL 28" Dorozhnik CORAL Vbr с багажником зад St, с крылом St, с корзиной Pl 2022.
| КОМПОНЕНТИ | |
|---|---|
| Тип амортизації | Рігід |
| Тип | Міські |
| Діаметр коліс | 28" |
| Рама | алюміній, полегшена |
| Вилка | сталь, жорстка |
| Винос | сталь, регулюється по висоті |
| Шатуни | Сталь квадрат 40Т |
| Ручки перемикання | Shimano SL-RS35 (гріпшіфти) |
| Країна виробник | Україна |
| Рік | 2022 |
| Матеріал рами | алюміній |
| Розмір рами | 19" |
| Руль | Ергономічного типу, посилений, сталь |
| Каретка | Картридж, з пило-вологозахистом |
| Задній перемикач | Shimano RD-TX800-S |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Dorozhnik |
| Размер рамы | 19" |
| Пользовательские характеристики | |
| Вилка | сталь, жесткая |
| Вынос | сталь, регулируемый по высоте |
| Год | 2022 |
| Диаметр колес | 28" |
| Задний переключатель | Shimano RD-TX800-S |
| Каретка | Картридж, с пыле-влагозащитой |
| Руль | Эргономичного типа, усиленный, сталь |
| Ручки переключения | Shimano SL-RS35 (грипшифты) |
| Тип | Городские |
| Шатуны | Сталь квадрат 40Т |
- Цена: 10 374 ₴

