
Велосипед AL 27.5" Formula ZEPHYR 1.0 AM DD рама-17" черный с красным (м) 2022 (OPS-FR-27.5-138)
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Велосипед AL 27.5" Formula ZEPHYR 1.0 AM DD 2022.
| КОМПОНЕНТИ | |
|---|---|
| Тип | Гірські |
| Тип амортизації | Хардтейл |
| Стать | Універсальний |
| Матеріал рами | алюміній |
| Розмір рами | 17"; 19" |
| Руль | Ергономічного типу, посилений, сталь, 680 мм д.31,8мм |
| Винос | Алюминiй 60 мм |
| Шатуни | Алюмінієві зі сталевою зіркою, 34T |
| Країна виробник | Україна |
| Рік | 2022 |
| Діаметр коліс | 27,5 |
| Рама | алюміній,полегшена, внутрішня проводка тросів |
| Вилка | Пружинно-еластомірна, хід 100 мм, з локаутом |
| Рульова колонка | 1-1/8" |
| Каретка | Картридж, з пило-вологозахистом |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Formula |
| Цвет | Красный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вилка | Пружинно-эластомерная, ход 100 мм, c локаутом |
| Вынос | Алюминий 60 мм |
| Год | 2022 |
| Диаметр колес | 27,5 |
| Каретка | Картридж, с пыле-влагозащитой |
| Пол | Универсальный |
| Размер рамы | 17"; 19" |
| Рама | Алюминий, облегченная, внутренняя проводка тросов |
| Рулевая колонка | 1-1/8" |
| Руль | Эргономичного типа, усиленный, сталь, 680 мм д.31,8мм |
| Тип | Горные |
| Шатуны | Алюминиевые со стальной звездой, 34T |
- Цена: 12 611 ₴

