
Велосипед AL 26" Formula MOTION AM DD рама-13" серый 2022 (OPS-FR-26-626)
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Велосипед AL 26" Formula MOTION AM DD 2022.
| КОМПОНЕНТИ | |
|---|---|
| Тип | Гірські |
| Тип амортизації | Хардтейл |
| Стать | Універсальний |
| Діаметр коліс | 26" |
| Рама | алюміній, полегшена |
| Вилка | Пружинно-еластомірна, хід 100 мм, з локаутом |
| Рульова колонка | 1-1/8" |
| Каретка | Картридж, з пило-вологозахистом |
| Країна виробник | Україна |
| Рік | 2022 |
| Кількість отворів під спицю | 36 |
| Матеріал рами | алюміній |
| Розмір рами | 16"; 19" |
| Руль | Ергономічного типу, посилений, сталь, 680 мм д.31,8мм |
| Винос | Алюміній 80мм |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Formula |
| Цвет | Серый |
| Пользовательские характеристики | |
| Вилка | Пружинно-эластомерная, ход 100 мм, c локаутом |
| Вынос | Алюминий 80мм |
| Год | 2022 |
| Диаметр колес | 26" |
| Каретка | Картридж, с пыле-влагозащитой |
| Количество отверстий под спицу | 36 |
| Пол | Универсальный |
| Размер рамы | 16"; 19" |
| Рулевая колонка | 1-1/8" |
| Руль | Эргономичного типа, усиленный, сталь, 680 мм д.31,8мм |
| Тип | Горные |
- Цена: 9 956 ₴

