
Велосипед AL 29" Formula F-1 AM DD рама-21" красный (м) 2022 (OPS-FR-29-193)
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Велосипед AL 29" Formula F-1 AM DD 2022.
| КОМПОНЕНТИ | |
|---|---|
| Тип | Гірські |
| Тип амортизації | Хардтейл |
| Стать | Універсальний |
| Діаметр коліс | 29" |
| Рама | алюміній,полегшена, внутрішня проводка тросів |
| Вилка | Пружинно-еластомірна, хід 100 мм, з локаутом |
| Рульова колонка | 1-1/8" |
| Каретка | Картридж, з пило-вологозахистом |
| Країна виробник | Україна |
| Рік | 2022 |
| Кількість отворів під спицю | 36 |
| Матеріал рами | алюміній |
| Розмір рами | 18.5"; 21" |
| Руль | Ергономічного типу, посилений, сталь, 680 мм д.31,8мм |
| Винос | Алюміній 80м |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Formula |
| Цвет | Красный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вилка | Пружинно-эластомерная, ход 100 мм, c локаутом |
| Вынос | Алюминий 80мм |
| Год | 2022 |
| Диаметр колес | 29" |
| Каретка | Картридж, с пыле-влагозащитой |
| Количество отверстий под спицу | 36 |
| Пол | Универсальный |
| Размер рамы | 18.5"; 21" |
| Рулевая колонка | 1-1/8" |
| Руль | Эргономичного типа, усиленный, сталь, 680 мм д.31,8мм |
| Тип | Горные |
- Цена: 11 863 ₴

