
Велосипед ST 26" Formula OMEGA AM Vbr рама-18" черно-мятный с багажником зад St, с крылом St 2021
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Велосипед 26" Formula OMEGA 2021.
| КОМПОНЕНТИ | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Міські |
| Стать | Жіночий |
| Діаметр коліс | 26" |
| Рама | високоміцна сталь "High tensile steel" |
| Вилка | Пружинно-еластомірна, хід 50мм |
| Винос | сталь, регулюється по висоті |
| Шатуни | сталь, 24 * 34 * 42T з захистом від потрапляння одягу |
| Тип амортизації | Хардтейл |
| Рік | 2021 |
| Кількість отворів під спицю | 36 |
| Матеріал рами | сталь |
| Розмір рами | 18" |
| Руль | Сталь 640мм |
| Каретка | Картридж, Kenli KL-08A з пило-вологозахистом |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Formula |
| Пол | Женский |
| Размер рамы | 18" |
| Пользовательские характеристики | |
| Вилка | Пружинно-эластомерная, ход 50мм |
| Вынос | сталь, регулируемый по высоте |
| Год | 2021 |
| Диаметр колес | 26" |
| Каретка | Картридж, Kenli KL-08A с пыле-влагозащитой |
| Количество отверстий под спицу | 36 |
| Руль | Сталь 640мм |
| Тип | Городские |
| Шатуны | сталь, 24*34*42T с защитой от попадания одежды |
- Цена: 6 821 ₴

