
Велосипед AL 29" Leon TN-70 AM Hydraulic lock out HDD рама-21" серый (м) 2021 (OPS-LN-29-108)
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Велосипед 29" Leon TN-70 2021.
| КОМПОНЕНТИ | |
|---|---|
| Тип | Гірські |
| Тип амортизації | Хардтейл |
| Стать | Універсальний |
| Матеріал рами | алюміній |
| Розмір рами | 15.5"; 17.5"; 19"; 21" |
| Руль | Алюмінієвий, райзер, баттірований, д. 31,8мм, ш. 660мм |
| Винос | Алюміній 90мм |
| Шатуни | Prowheel RAID-501 22-36 170мм |
| Країна виробник | Україна |
| Рік | 2021 |
| Діаметр коліс | 29" |
| Рама | алюміній, сплав 6061, гідроформовані труби, внутрішня проводка тросів |
| Вилка | SR Suntour XCM, хід 100мм, гідравлічний локаут |
| Рульова колонка | FEIMIN FP-H868P, 1,1/8, полуiнтегрована |
| Каретка | VP з пило-вологозахистом |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LEON |
| Цвет | Серый |
| Пользовательские характеристики | |
| Вилка | SR Suntour XCM, ход 100мм, гидравлический локаут |
| Вынос | Алюминий 90мм |
| Год | 2021 |
| Диаметр колес | 29" |
| Каретка | VP с пыле-влагозащитой |
| Пол | Универсальный |
| Размер рамы | 15.5"; 17.5"; 19"; 21" |
| Рама | алюминий, сплав 6061, гидроформированные трубы, внутренняя проводка тросов |
| Рулевая колонка | FEIMIN FP-H868P, 1,1/8, полуинтегрированная |
| Руль | Алюминиевый, райзер, баттированный, д. 31,8мм, ш. 660мм |
| Тип | Горные |
| Шатуны | Prowheel RAID-501 22-36 170мм |
- Цена: 17 952 ₴

