
Велосипед ST 26" Discovery TREK AM DD рама-13" серый с желтым (м) с крылом Pl 2021 (OPS-DIS-26-391)
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Велосипед 26" Discovery TREK DD 2021.
| КОМПОНЕНТИ | |
|---|---|
| Тип | Гірські |
| Тип амортизації | Хардтейл |
| Стать | Універсальний |
| Діаметр коліс | 26" |
| Рама | високоміцна сталь "High tensile steel" |
| Вилка | Пружинно-еластомірна, хід 40мм |
| Каретка | Картридж, квадрат HENGLONG XR-A01-1 |
| Передній перемикач | SUNRUN FD-QD-35A |
| Країна виробник | Україна |
| Рік | 2021 |
| Кількість отворів під спицю | 36 |
| Матеріал рами | сталь |
| Розмір рами | 13"; 15"; 18" |
| Руль | Ергономічного типу, посилений, сталь |
| Шатуни | Prowheel алюм. 24/34 / 42T з захистом від попадання одягу |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Discovery |
| Цвет | Серый |
| Пользовательские характеристики | |
| Вилка | Пружинно-эластомерная, ход 40мм |
| Год | 2021 |
| Диаметр колес | 26" |
| Каретка | Картридж, квадрат HENGLONG XR-A01-1 |
| Количество отверстий под спицу | 36 |
| Передний переключатель | SUNRUN FD-QD-35A |
| Пол | Универсальный |
| Размер рамы | 13"; 15"; 18" |
| Руль | Эргономичного типа, усиленный, сталь |
| Тип | Горные |
| Шатуны | Prowheel алюм. 24/34/42T с защитой от попадания одежды |
- Цена: 6 667 ₴

