
Велосипед AL 27.5" Formula THOR 1.0 AM DD рама-19" коричнево-оранжевый с черным (м) 2021 (OPS-FR-27.5-082)
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Велосипед 27.5" Formula THOR 2021.
| КОМПОНЕНТИ | |
|---|---|
| Тип | Гірські |
| Тип амортизації | Хардтейл |
| Стать | Чоловічий |
| Діаметр коліс | 27,5 |
| Рама | алюміній, полегшена |
| Вилка | Пружинно-еластомірна, хід 50мм |
| Рульова колонка | 1-1/8" XR-K4 |
| Каретка | Картридж, Kenli KL-08A з пило-вологозахистом |
| Країна виробник | Україна |
| Рік | 2021 |
| Кількість отворів під спицю | 36 |
| Матеріал рами | алюміній |
| Розмір рами | 19" |
| Руль | Ергономічного типу, посилений, сталь, 680 мм д.31,8мм |
| Винос | Алюміній 90мм |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Formula |
| Пол | Мужской |
| Размер рамы | 19" |
| Пользовательские характеристики | |
| Вилка | Пружинно-эластомерная, ход 50мм |
| Вынос | Алюминий 90мм |
| Год | 2021 |
| Диаметр колес | 27,5 |
| Каретка | Картридж, Kenli KL-08A с пыле-влагозащитой |
| Количество отверстий под спицу | 36 |
| Рулевая колонка | 1-1/8" XR-K4 |
| Руль | Эргономичного типа, усиленный, сталь, 680 мм д.31,8мм |
| Тип | Горные |
- Цена: 9 871 ₴

