
Велосипед AL 29" Formula F-1 AM DD рама-21" сине-серебристый с желтым 2021 (OPS-FR-29-133)
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Велосипед 29" Formula F-1 DD 2021.
| КОМПОНЕНТИ | |
|---|---|
| Тип | Гірські |
| Тип амортизації | Хардтейл |
| Стать | Універсальний |
| Діаметр коліс | 29" |
| Рама | алюміній,полегшена, внутрішня проводка тросів |
| Вилка | Пружинно-еластомірна, хід 100 мм, з локаутом |
| Рульова колонка | Neco 1-1/8" |
| Шатуни | Prowheel алюм. 24/34 / 42T з захистом від попадання одягу |
| Країна виробник | Україна |
| Рік | 2021 |
| Кількість отворів під спицю | 36 |
| Матеріал рами | алюміній |
| Розмір рами | 18.5"; 21" |
| Руль | Ергономічного типу, посилений, сталь, 680 мм д.31,8мм |
| Каретка | Картридж, Kenli KL-08A з пило-вологозахистом |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Formula |
| Пользовательские характеристики | |
| Вилка | Пружинно-эластомерная, ход 100 мм, c локаутом |
| Год | 2021 |
| Диаметр колес | 29" |
| Каретка | Картридж, Kenli KL-08A с пыле-влагозащитой |
| Количество отверстий под спицу | 36 |
| Пол | Универсальный |
| Размер рамы | 18.5"; 21" |
| Рулевая колонка | Neco 1-1/8" |
| Руль | Эргономичного типа, усиленный, сталь, 680 мм д.31,8мм |
| Тип | Горные |
| Шатуны | Prowheel алюм. 24/34/42T с защитой от попадания одежды |
- Цена: 12 390 ₴

