



Телескопічні трекінгові палиці Komperdell Contour Titanal II Pro, 105-140 см (Black/Orange)
Телескопічні палиці для зимових походів у гори Komperdell Contour Titanal II Pro. Подовжене руків'я не ковзає в руці й допомагає швидко і легко рухатися в беккантрі, не регулюючи кожного разу довжину виробу. Також за допомогою палиць можна легко підняти або опустити п'ятку на спуску чи на підйомі. Довжина моделі регулюється від 105 до 140 см; для транспортування палиця складається до 83 см.
Секції виготовлені із міцного матеріалу Titanal.HF. Вони фіксуються замками Powerlock 3.0: нова версія замків виробляється з кутого алюмінію та є особливо міцною та довговічною. Також палиці мають м'які регульовані ремінці.
Палиці не тонуть у глибокому снігу завдяки спеціальним широким кільцям. Система Vario допомагає пристосувати модель для літнього трекінгу - досить лише замінити снігові кільця на вужчі літні (змінні кільця купуються окремо).
Наконечники із карбіду вольфраму фіксують палиці на будь-яких поверхнях - від каменю до м'якого снігу. Завдяки гнучким тримачам наконечники захищені від защемлення та зламання.
Особливості:
- Зручне довге руків'я дозволяє не регулювати виріб на підйомі чи на спуску.
- Зручний темляк із м'якою підкладкою.
- Палиця складається з двох титаналових секцій.
- Кільце Vario winter можна швидко замінити за необхідності.
- Наконечник зі зносостійкого карбіду вольфраму.
Інструкції з догляду:
- Висушіть та почистьте палиці після використання.
- Завжди зберігайте свої телескопічні палиці в незафіксованому положенні.
- Ніколи не використовуйте мастила в замках та на поверхні секцій.
- Не використовуйте виріб, якщо довжина перевищує допустиму.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Komperdell |
| Країна виробник | Австрія |
| Вага | 611 г |
| Довжина палиці | Регульована |
| Вікова група | Доросла |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина палиці (см) | 140, 105 |
| Кількість | 2 |
| Кількість секцій палиці | 2 |
| Максимальна довжина | 140 см |
| Матеріал | Алюміній |
| Матеріал накінечника | Карбід Вольфрама |
| Матеріал ручки | Пластик |
| Механізм фіксації | Зовнішній |
| Мінімальна довжина | 105 см |
| Особливості палиці | Регульований темляк, Змінна насадка |
| Стан | Новий |
| Темляк | Незнімний |
| Колір | Чорний |
| Довжина в складеному стані | 83 см |
- Ціна: 4 243 ₴

