



Телескопічні трекінгові палиці Komperdell Shockmaster Pro Powerlock, 105-140 см (Silver/Blue)
Телескопічні трекінгові палиці з подовженою зоною тримання Komperdell Shockmaster Pro Powerlock створені для трекінгу та хайкінгу цілий рік. Завдяки подовженому руків'ю не потрібно щоразу регулювати палицю на підйомі чи спуску - достатньо перемістити руку. Модель стандартної довжини підійде більшості дорослих користувачів, а для людей невисокого зросту розроблено версію Compact.
Секції палиць виготовлені з легкого та міцного титаналу та фіксуються замками Powerlock 3.0. Механізм замка виготовляється з анодованого алюмінію; він дуже надійний і не втрачає властивостей із часом. Також порівняно з минулими версіями цей замок тонший і має елегантніший вигляд.
Палиці оснащені трекінговими кільцями з можливістю легкої заміни без інструменту. За допомогою змінних кілець цю модель можна пристосувати до різного рельєфу, пори року та ґрунту. Запасні кільця продаються окремо.
Наконечник з антишоком робить ходьбу комфортнішою: суглоби менше втомлюються, дозволяючи більше пройти за день.
Особливості:
- 3-секційні, складані трекінгові палиці
- подовжене руків'я дозволяє не витрачати часу на регулювання довжини на підйомі або спуску в горах
- м'який ремінець з регулюванням довжини
- держак із титаналу
- механізм регулювання довжини Powerlock 3.0
- система кріплення кілець vario Trekking - легка заміна кілець без інструменту
- наконечник із антишоком
Інструкції з догляду:
- після використання висушіть та очистьте палиці
- завжди зберігайте телескопічні палиці у нефіксованому положенні
- ніколи не використовуйте мастило на стрижні або в системі блокування
- увага: не використовуйте палицю, якщо її довжина перевищує позначку максимальної довжини
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Komperdell |
| Країна виробник | Австрія |
| Вага | 634 г |
| Довжина палиці | Регульована |
| Вікова група | Доросла |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина палиці (см) | 140, 105 |
| Кількість | 2 |
| Кількість секцій палиці | 3 |
| Максимальна довжина | 140 см |
| Матеріал | Алюміній |
| Матеріал накінечника | Карбід Вольфрама |
| Матеріал ручки | Пластик |
| Механізм фіксації | Зовнішній |
| Мінімальна довжина | 105 см |
| Особливості палиці | Регульований темляк, Складна конструкція, Антишок |
| Стан | Новий |
| Темляк | Незнімний |
| Колір | Сріблястий |
| Довжина в складеному стані | 68 см |
- Ціна: 5 335 ₴

