
Велосипед AL 29" Discovery BASTION AM DD рама-20" зеленый 2022 (OPS-DIS-29-144)
Описание
Характеристики
Информация для заказа
| Тип | Гірські |
| Країна виробник | Україна |
| Тип амортизації | Хардтейл |
| Рік | 2022 |
| Стать | Чоловічий |
| Діаметр коліс | 29" |
| Матеріал рами | алюміній |
| Рама | алюміній, полегшена |
| Розмір рами | 19"; 20" |
| Вилка | Пружинно-еластомірна, хід 50мм |
| Руль | Ергономічного типу. Надміцна сталь. Ширина 600 мм |
| Каретка | Картридж, з пило-вологозахистом |
| Шатуни | сталь, 24 * 34 * 42T з захистом від потрапляння одягу |
| Передній перемикач | L-TWOO FD-V5008L |
| Задній перемикач | LTWOO RD-V4007-M-2 |
| Ручки перемикання | L-TWOO А2 SL-V4007 L3 R7 (манетки) |
| Касета/трещітка | 14-28 7-ск |
| Кількість швидкостей | 21 |
| Ручки керма | Гума |
| Переднє гальмо | Дисковий механічний |
| Заднє гальмо | Дисковий механічний |
| Втулка передня | сталь, кулькові підшипники 14G 36H |
| Втулка задня | сталь, кулькові підшипники 14G 36H |
| Ободи | Двостінний, алюмінієвий протиударний обід 14G 36H |
| Шини | Wanda 29X2.10 універсальний протектор |
| Гальма | дискові, механічні Yinxing DB-01 ротор 160мм |
| Сідло | Комфортное, с мягким наполнителем, размер: 275*162mm Discovery |
| Педалі | Пластикові платформи з зачепами, на кульковому підшипнику |
| Додатково | підніжка (стійка опiрна) |
| Вага (кг) | 16,3 |
| Гарантія | 10 років на раму, 18 міс. на обладнання. Діє мережа сервісних центрів |
| Призначення | Всюди |
| Підходить на зріст, см | 175-190; 180-195 |
| Вага велосипедиста, кг | до 90 |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Discovery |
| Пол | Мужской |
| Цвет | Зелёный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вилка | Пружинно-эластомерная, ход 50мм |
| Год | 2022 |
| Диаметр колес | 29" |
| Задний переключатель | LTWOO RD-V4007-M-2 |
| Каретка | Картридж, с пыле-влагозащитой |
| Передний переключатель | L-TWOO FD-V5008L |
| Размер рамы | 19"; 20" |
| Рама | алюминий, облегченная |
| Руль | Эргономического типа. Высокопрочная сталь. Ширина 600мм |
| Тип | Горные |
| Шатуны | сталь, 24*34*42T с защитой от попадания одежды |
- Цена: 8 151 ₴

