


Трекінгові палиці Komperdell Trailstick Carbon C7, 115 см (Black)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Складані палиці для трейлранингу Komperdell Trailstick C7 Carbon-Ti - легкий, непомітний та зручний помічник під час бігу. Вони компактно складаються до 37 см завдовжки. Вони не мають зайвого матеріалу, як у телескопічних моделей; крім того, секції виготовлені з карбону та титаналу, що дозволило максимально зменшити вагу, щоб ніщо не відвертало уваги під час руху.
Руків'я з піни зручно лежить у руці та забезпечує комфортне зчеплення, оберігаючи від мозолів. Палиця має м'який темляк із регулюванням довжини.
Trailstick system - це натяжна конструкція зі сталевим тросом усередині, що покритий захисним покриттям, та високоякісні алюмінієві елементи. Конструкція палиці міцна, цілісна та не "люфтить".
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Komperdell |
| Країна виробник | Австрія |
| Вага | 462 г |
| Довжина палиці | Нерегульована |
| Вікова група | Доросла |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина палиці (см) | 115 |
| Кількість | 2 |
| Кількість секцій палиці | 3 |
| Максимальна довжина | 115 см |
| Матеріал | Карбон |
| Матеріал накінечника | Карбід Вольфрама |
| Матеріал ручки | Пена EVA |
| Механізм фіксації | Внутрішній |
| Мінімальна довжина | 115 см |
| Особливості палиці | Регульований темляк, Змінна насадка |
| Стан | Новий |
| Темляк | Незнімний |
| Колір | Чорний |
| Довжина в складеному стані | 37 см |
- Ціна: 5 335 ₴

