




Термосумка Bo-Camp Ryndale 18 Liters Grey | Ізотермічна сумка-холодильник для збереження температури продуктів і напоїв, 18 л
Bo-Camp Ryndale 18 Liters Grey - це красива прямокутна термосумка в індустріальному стилі. Вона стане незамінним аксесуаром під час поїздок на природу або пікнік, походів на пляж. Крім того, Bo-Camp Ryndale з успіхом може замінити повсякденну сумку для походу в супермаркет. Довгий, широкий, ремінь дозволяє легко носити її на плечі, а міцні ручки оснащені м'якою підкладкою на текстильній застібці Velcro для зручності в руці. Краї блискавки також тримаються на текстильный застыбцы. Їх можна від'єднати від сумки для збільшення об'єму. Завдяки якісним матеріалам сумка дуже легка і добре термоізольована, а, крім того, ще й дуже містка. Вона допоможе тривалий час зберегти прохолоду напоїв та свіжість продуктів. Додаткові зовнішні кишені дозволять швидко знайти найнеобхідніше.
Термосумка виготовлена з поліестеру Оксфорд: гарний, міцний та зносостійкий матеріал, що не вимагає спеціального догляду. Внутрішній шар - екологічно чистий матеріал PEVA, водонепроникний, еластичний та легкий, не вбирає запахів. На відміну від бюджетних варіантів, у разі забруднення, сумку можна прати у пральній машині. При цьому вона не втрачає зовнішнього вигляду і термоізоляційних характеристик.
Особливості:
- Акуратна прямокутна форма
- Міцні ручки з м'якою підкладкою на текстильній застібці Velcro
- Довгий, знімний ремінь для носіння на плечі
- Легка та містка
- Застібка блискавка для швидкого доступу
- Має 2 кишені на блискавці та 2 бічні кишені для дрібниць
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bo-Camp |
| Тип | Термосумка |
| Об`єм | 18 л |
| Вага | 500 г |
| Колір | Сірий |
| Матеріал | Поліестер |
| Щільність матеріалу | 600 ден |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові параметри | Застібка Velcro, Плечовий ремінь, 2 ручки для перенесення, 2 бічні кишені, 2 кишені на блискавці, Водонепроникний матеріал, Не вбирає запахи |
| Розміри | |
| Ширина | 30 см |
| Висота | 32 см |
| Глибина | 20 см |
- Ціна: 1 998 ₴



