




Палатка Easy Camp Energy 200 Steel Blue (120412)
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Намет Easy Camp Energy 200 Steel Blue (120412) ідеально підходить для подорожей без нічого, будь то піший туризм або поїздка на велосипеді. Конусоподібна форма максимально збільшує практичне використання внутрішнього простору, одночасно зменшуючи вагу намету.
Всередині спальні можна сидіти, а в тамбурі достатньо місця для приготування їжі та зберігання речей. Регульовані вентиляційні вікна у поєднанні з великою вентиляційною панеллю у задній частині намету забезпечують постійну циркуляцію повітря. Внутрішній намет має D-подібні двері та зручну точку підвісу для ліхтаря.
Характеристики
- Зовнішній тент: 180T polyester PU coated, fire retardant, 100% polyester (поліестер з поліуретановим покриттям, вогнестійкий)
- Внутрішній намет: Breathable 100% polyester (дихаючий поліестер)
- Покриття підлоги: 100% polyethylene (поліетілен)
Комплектація
- Внутрішній намет
- Зовнішній тент
- Дуги
- Кілочки
- Відтяжки
- Інструкція
- Сумка-чохол
Особливості
- Hydrostatic Head 2000 mm - тканина намету має поліуретанове покриття, яке забезпечує водонепроникність 2000 мм вод. ст.
- Всі шви герметизуються термостійкою стрічкою для запобігання попаданню води.
- Тканина намету не горить, а повільно плавиться в разі прямого контакту з вогнем.
- Дуги зі скловолокна забезпечують стійкість намету.
- Затемнені стіни і стеля внутрішнього намету зменшують проникнення світла, що сприяє гарному сну.
- Точка кріплення для кемпінгового ліхтаря.
- Комфортна спальня розрахована на двох осіб.
- Кишені у внутрішньому наметі дозволяють зберігати предмети першої необхідності.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Easy Camp |
| Страна производитель | Бангладеш |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Каркас палатки/тента | Внутренний |
| Количество входов | 1 |
| Количество комнат | 1 |
| Количество слоев | Двухслойная |
| Количество спальных мест | 2 |
| Назначение | Трекинговые |
| Особенности палатки/тента | Крепление для фонаря, Вентиляционные окна, Штормовые оттяжки, Внутренние карманы, Проклеенные швы, Огнеупорная пропитка |
| Сезон | Демисезон |
| Состояние | Новое |
| Тип изделия | Палатка |
| Форма | Тунель |
| Цвет | Синий |
| Вес | |
| Вес | 2.2 кг |
| Водостойкость | |
| Водостойкость тента | 2000 мм вод. ст. |
| Размер установленной палатки/тента | |
| Высота | 100 см |
| Длина | 270 см |
| Ширина | 145 см |
| Размер в упаковке | |
| Высота в упаковке | 11 см |
| Длина в упаковке | 58 см |
| Ширина в упаковке | 11 см |
| Дуги | |
| Диаметр | 7.9 мм |
| Дуги | Стекловолокно |
| Материал изготовления | |
| Материал дна | Армированный полиэтилен |
| Материал тента | Полиэстер |
| Пользовательские характеристики | |
| Каркас | Дуги зі скловолокна Ø7,9 / Ø8,5 мм |
| Тип | Намети |
| Упаковка | Сумка-чохол |
- Цена: 3 300 ₴




