
Компас Silva 16DCL-6400/360
Модель Silva 16DCL-6400/360 - компас із прицільним дзеркалом для тактичного та мисливського використання. У ньому також є клинометр для вимірювання кута нахилу, GPS-шкала, збільшувальне скло, а також знімний ремінець-лінійка.
Особливості компасу 16DCL-6400/360:
- Прицільне дзеркало та виїмка на кришці;
- Збільшувальна лінза для точної роботи з картою;
- Клинометр;
- Додаткова шкала вимірювань для користувачів GPS;
- Знімний ремінець з вимірювальною шкалою, який можна використовувати як лінійку, проклавши по лінії маршруту на карті;
- Маркування, що світиться, для користування в темряві;
- Гумова рамка для зручного захоплення;
- Краї з розміткою – легко вимірювати відстань на карті;
- Індикатор півночі на стрілці компаса;
- Міцна опорна пластина;
- Водонепроникний.
Характеристики Silva 16DCL-6400/360:
- Матеріали: Acrylic, TPU, PC/ABS;
- Градування: 360 °;
- Точність: 1 °;
- Габаритні розміри: 64x108x20;
- Масштаб виміру карти: 1:25000, 1:50000 мм.
Правила зберігання компасів:
Не можна зберігати компаси на металевих гачках, або поряд з будь-яким металом, який намагнічується. Контакт компаса з металом призведе до розмагнічення стрілки та некоректної роботи. Компас буде дуже довго стабілізуватись або взагалі не буде показувати на північ. Зберігати декілька компасів поряд один з одним можна. Вони намагнічують один одного і таким чином не розмагнічуються.
Порада: коли ви хочете перевірити компаси, то не треба їх ставити поряд, бо вони будуть показувати в різні сторони. Рознесіть їх на якусь відстань один від одного і тоді вони покажуть вірно напрямок на північ.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Silva |
| Вага | 86 г |
| Вид компаса | Планшетний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Особливості компаса | Люмінесцентний екран, Лінійка, Складаний корпус, Прозорий корпус, Вологозахисний, GPS навігація |
| Стан | Новий |
| Тип компаса | Магнітний |
| Розміри | |
| Довжина | 108 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Ширина | 64 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Компас |
- Ціна: 3 807 ₴

