




Палатка одноместная Highlander Blackthorn 1 XL Hunter Green (TEN131XL-HG)
Популярний одномісний намет став ще просторішим у моделі Highlander Blackthorn 1 XL Hunter Green (TEN131XL-HG). Намет збільшився всередині та зовні, але зберіг свою мінімальну вагу.
Виїжджаючи на нічну риболовлю або полювання, не завжди є можливість брати повнорозмірний намет, а Highlander Blackthorn 1 XL HMTC поміститься навіть у невеликому рюкзаку.
Не дивлячись на невисоку ціну і компактні розміри, цей двошаровий намет з якісним поліуретановим покриттям зовнішнього тенту здатний захистити від дощу середньої інтенсивності не тільки господаря, а й досить об'ємний рюкзак, взуття та інші особисті речі. Все це можна розмістити або в тамбурі, або під навісом зовнішнього тенту на звороті від входу. Попередньо вигнуті дуги збільшують внутрішній простір намету.
Особливості:
- Внутрішній намет встановлюється першим, а потім зовнішній тент.
- Попередньо вигнуті дуги для забезпечення більшого внутрішнього простору.
- Москітна сітка на вході у внутрішній намет.
- Проклеєні шви дна та зовнішнього тенту.
- У місцях найбільшого навантаження намет посилено додатковими текстильними накладками.
- Два регульовані вентиляційні вікна на торцях намету.
- Інструкція по встановленню вшита в чохол
Комплектація:
- Внутрішній намет
- Зовнішній тент
- Дуги
- Кілочки
- Відтяжки
- Інструкція
- Сумка-чохол
Характеристики:
- Зовнішній тент: 190T Polyester with waterproof PU coating (поліестер із водонепроникним поліуретановим покриттям)
- Внутрішній намет: Breathable Polyester (дихаючий поліестер)
- Покриття підлоги: Durable Polyethylene (міцний поліетилен)
- Колір: Hunter Green
- Упаковка: сумка-чохол
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | HIGHLANDER |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Каркас палатки/тента | Внутренний |
| Количество входов | 1 |
| Количество комнат | 1 |
| Количество оттяжек | 4 |
| Количество слоев | Двухслойная |
| Количество спальных мест | 1 |
| Количество тамбуров | 1 |
| Назначение | Трекинговые |
| Окна вентиляции | 2 |
| Особенности палатки/тента | Вентиляционные окна, Антимоскитная сетка, Штормовые оттяжки, Тамбур, Проклеенные швы |
| Сезон | Демисезон |
| Состояние | Новое |
| Тип изделия | Палатка |
| Форма | Тунель |
| Цвет | Зелёный |
| Вес | |
| Вес | 1.85 кг |
| Водостойкость | |
| Водостойкость тента | 2000 мм вод. ст. |
| Размер установленной палатки/тента | |
| Высота | 80 см |
| Длина | 280 см |
| Ширина | 180 см |
| Размер в упаковке | |
| Высота в упаковке | 15 см |
| Длина в упаковке | 40 см |
| Ширина в упаковке | 15 см |
| Дуги | |
| Диаметр | 7.9 мм |
| Дуги | Стекловолокно |
| Количество дуг | 2 |
| Материал изготовления | |
| Материал дна | Армированный полиэтилен |
| Материал тента | Полиэстер |
| Пользовательские характеристики | |
| Вместимость | Одноместные |
| Внутренняя палатка | Breathable Polyester (дышащий полиэстер) |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Каркас | Дуги из стекловолокна Ø7,9 мм |
| Комплектация | Внутренняя палатка, наружный тент, сумка-чехол, гибкие дуги, колышки, шнуры для растяжек |
| Конструкция | Двухслойные |
| Наличие тамбура | Да |
| Наружный тент | 190T Polyester with waterproof PU coating, 2000 вод. ст. |
| Особенности | Просторная и легкая Проклеенные швы Огнестойкий материал Боковая зона для хранения вещей |
| Пол | Durable Polyethylene (прочный полиэтилен) |
| Предназначение | Палатка 1-местная |
| Страна регистрации бренда | Великобритания |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Тип | Палатки |
| Упаковка | Компрессионная сумка-чехол |
- Цена: 3 750 ₴







