



Рюкзак туристический Highlander Rambler 33 Charcoal (RAM033-CH)
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Серія туристичних рюкзаків Highlander Rambler має різні розміри для походів будь-якої складності. Рюкзак туристичний Highlander Rambler 33 Charcoal (RAM033-CH) рекомендований для нескладних походів вихідного дня та повсякденного використання.
Спинка рюкзака м'яка та вентильована. З боків та у верхньому клапані розміщені місткі кишені на блискавках. Для додаткових речей передбачена еластична кишеня на фасаді. Всі рюкзаки Highlander Rambler пошиті зі спеціальної водозахищеної міцної тканини 600D XTP Polyester, а спинка та внутрішня частина лямок виконані зі спеціального матеріалу Air Mesh, який сприяє покращеній вентиляції.
Особливості:
- Плечові лямки, регульовані по висоті, з м'якою пінополіуретановою підкладкою, обшиті сітчастою тканиною.
- Над лямками рюкзака розташована ручка для перенесення, за допомогою якої його можна легко переставити.
- Верхній клапан, що закриває головне відділення, з кишенею на блискавці.
- Дві об'ємні бічні кишені на блискавках.
- Еластична кишеня на фасаді.
- Чотири D-подібні кільця на верхньому клапані дозволяють закріпити ремені для фіксації речей.
- Два D-подібні кільця на лямках для кріплення аксесуарів.
Характеристики:
- Вид: анатомічний
- Об'єм рюкзака: 33 л
- Розміри: 64 х 23 х 19 см
- Матеріал: 600D XTP Polyester
- Колір: Charcoal
- Призначення: для пішого та гірського туризму
- Вага: 1,1 кг
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | HIGHLANDER |
| Страна производитель | Китай |
| Вентиляция спины | Сетка |
| Вес | 1100 г |
| Возрастная группа | Для взрослых и подростков |
| Высота | 64 см |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Глубина | 19 см |
| Карманы | Фронтальный, Боковые |
| Количество лямок | 2 |
| Материал | Полиэстер |
| Назначение рюкзака | Туристический |
| Объем | 33 л |
| Особенности рюкзака | Верхний клапан |
| По типу конструкции | Анатомический |
| Пол | Унисекс |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 23 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид | Анатомічний |
| Тип | Рюкзаки |
- Цена: 1 507 ₴

