




Бинокль Konus Next-2 8x21
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Konus Next-2 8x21 – компактний бінокль, призначений для подорожей без нічого. Серія NEXT-2 має покращену оптичну частину бінокля, надійність корпусу та його механіку. Незважаючи на підвищення якості, цінова політика цієї моделі залишилася, як і раніше, в бюджетному сегменті.
Фокусувальний механізм прихований під центральним шарніром, що робить його більш надійним та довговічним.
Багатошарове покриття оптики бінокля, що просвітлює, представлене напиленням зеленого кольору на об'єктивах і блакитно-бірюзового кольору на окулярах.
Бінокль поставляється в комплекті з м'яким чохлом із можливістю кріплення на пояс. Нашийний ремінець закріплений на корпусі і має можливість зняття при його непотрібності.
Технічні характеристики:
- Збільшення: 8x
- Діаметр об'єктива: 21 мм
- Поле зору 1000 м: 124 м
- Кутове поле зору: 7.1 º
- Мінімальна відстань фокусування: 2 м
- Корекція діоптрій: +5/-5
- Діаметр вихідної зіниці: 2.6 мм
- Винос зіниці: 12 мм
- Фактор сутінків: 12.9
- Світлосила: 6.7
Конструктивні особливості:
- Оптична конструкція: призма Roof
- Лінзи: з багатошаровим покриттям, що просвітлює (Multi-Coated)
- Призми: BK7
- Корпус: полікарбонат із протиковзким гумовим покриттям
- Фокусування: центральним колесом
- Міжзоркова відстань: 40-73 мм
- Наочники: такі, що складаються Fold Down
- Оптичні труби компактно складаються в центральному положенні
Габарити:
- Розміри бінокля: 93 x 70 x 50 мм
- Вага бінокля: 210 г
- Розмір упаковки: 110 x 85 x 62 мм
- Вага в упаковці: 270 г
Комплектація:
- Бінокль
- Нашийний ремінь для бінокля
- Чохол
- Серветка для протирання оптики
- Інструкція
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | KONUS |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 0.21 кг |
| Водостойкость | Нет |
| Высота | 50 мм |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Диаметр объектива | 21 мм |
| Длина | 93 мм |
| Максимальная кратность | 8 х |
| Материал корпуса | Резина, Поликарбонат |
| Минимальная кратность | 8 х |
| Назначение | Общего назначения |
| Состояние | Новое |
| Тип | Бинокль |
| Тип кратности | Фиксированная |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 70 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Корпус | поликарбонат с противоскользящим резиновым покрытием |
| Коррекция диоптрий | +5/-5 |
| Линзы | с многослойным просветляющим покрытием (Multi-Coated) |
| Наглазники | складывающиеся типа Fold Down |
| Оптическая конструкция | призма Roof |
| Призмы | BK7 |
| Светосила | 6.7 |
| Фактор сумерек | 12.9 |
| Фокусировка | центральным колесом |
- Цена: 985 ₴



