




Оптический прицел Konus Konuspro F-30 8-32x56 Mil-Dot IR FFP
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.KonusPro F-30 8-32x56 (Mil-Dot модифік., АО, 30 мм, черв./синя підсв., вел. калібр) - професійний приціл для стрільби на середні та дальні дистанції. Об'єктив прицілу має найбільший для серійних моделей діаметр – 56 мм, що робить його максимально світлосильним на всьому діапазоні кратності (8-32x).
Прицільна сітка Modified ½ Mil-DOT вигравірована у фокальній площині об'єктива – т.зв. першої чи фронтальної фокальної площини (FFP). Це означає, що розміри сітки в mil'ах будуть незмінними за будь-якого збільшення. Крім основної розмітки, сітка має допоміжні поділки довжиною 1/2 Mil для більш точної візуальної оцінки поправок. Центральна точка сітки має діаметр ¼ Mil і допускає підсвічування Red/Blue.
У порівнянні з прицілами з сіткою у другій фокальній площині, ця модель більш пристосована для швидкісної стрільби по мішеням, встановленим на різних дистанціях.
Приціли з такими параметрами стоять на озброєнні у багатьох сучасних бойових підрозділів, але сфера їх застосування набагато ширша. За сукупністю характеристик KONUSPRO F-30 8-32x56 - ідеальний приціл для бенчресту та інших видів високоточної стрільби, завдяки чому користується заслуженою популярністю у спортсменів-стрільців.
Відбудова від паралаксу в цій моделі провадиться за допомогою маховика, розташованого на корпусі зліва. Вісь барабанчика регулювання підсвічування нахилена під < 45° до осі окуляра, що полегшує доступ та налаштування наосліп.
Цінова політика більшості виробників робить приціли такого класу доступними лише обраним, але Konus знайшов можливість встановити посильну більшість ціну на KONUSPRO F-30 8-32x56. Але якщо ви шукаєте модель в більш низькій ціновій категорії, то розумна альтернатива даному прицілу - KONUSPRO F-30 6-24x52. При не набагато меншій потужності модель має більший діапазон поправок, але коштує приблизно на 20% менше. Габарити та конструкція корпусу у вказаних моделях майже не відрізняються.
Оптичні характеристики
- Збільшення: 8-32x
- Діаметр об'єктива: 56 мм
- Діаметр вихідної зіниці: при 8х – 7 мм, при 32х – 1.7 мм
- Світлосила: при 8х – 49, при 32х – 2.89
- Поле зору на 100м: при 8х – 3.7 м, при 32х – 1.1 м
- Винос вихідної зіниці: 88.9 мм
Конструктивні особливості
- Тип прицільної сітки: модифікований Mil-DOT
- Розміщення сітки: у першій фокальній площині
- Підсвічування прицільної сітки: центральна точка (red/blue), 5 рівнів інтенсивності
- Тактичні турелі
- Ціна поділу механізму введення поправок: 1/10 Mil
- Діапазон виправлень на 100 м: 1.14 м
- Відбудова паралаксу: збоку, від 9 метрів
- Фокусування: Fast Focus на окулярі
- Просвітлення лінз: повне багатошарове покриття (FMC)
- Газозаповнення: 100% азот
- Захист корпусу: ударостійкий, тумано- та водостійкий
- Вбудований бульбашковий рівень
- Монтажна довжина: 165 мм
- Діаметр тубусу: 30 мм
Сумісність зі зброєю
- Максимальна енергія вильоту кулі: 6000 Дж
- Характеристики патрона: .375 H&H
Комплектація
- Приціл
- Бленда
- Кришки flip-up
- Батарейка СR2032
- Інформаційний вкладиш
- Серветка для протирання оптики
Габарити
- Довжина прицілу: 44.4 см
- Розміри упаковки: 58.7 х 10.6 х 8.6 см
- Вага прицілу: 0.89 кг
- Вага упаковки: 1.35 кг
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | KONUS |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 890 г |
| Гарантийный срок | 6 мес |
| Диаметр объектива | 56 мм |
| Диаметр трубы | 30 мм |
| Максимальная кратность | 32 х |
| Минимальная кратность | 8 |
| Назначение | Огнестрельное оружие |
| Особенности | Корпус заполнен азотом, Противоударный корпус, Водонепроницаемый |
| Отстройка от параллакса | Сбоку |
| Подсветка прицельной марки | Регулируемая |
| Состояние | Новое |
| Тип | Оптический |
| Цвет | Черный |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 444 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Светосила | при 8х - 49, при 32х - 2.89 |
| Тип прицельной сетки | модифицированный Mil-DOT |
| Увеличение | 8-32x |
| Фокусировка | Fast Focus на окуляре |
- Цена: 17 796 ₴





