
Гамак одномісний Totem TTF-014
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гамак Totem TTF-014 - легкий та зручний гамак для пішохідного туризму чи кемпінгу, використовується для облаштування спального місця туриста та особливо актуальний для теплої пори року. До комплекту входять 2 міцні карабіни.
Особливості:
- Виготовлений з нейлону - міцної та довговічної тканини, а також забезпечить надійну підтримку вашого тіла у будь-якому положенні.
- Завдяки своїй компактності, не займе багато місця у вашому рюкзаку
- Як строп можна використовувати мотузку
- Для захисту від комах вам може знадобитися москітна сітка
- Якщо ви вирішили використовувати гамак замість намету, то подбайте про свої речі і розмістіть їх у слінгу
- А для захисту від дощу та сонця вам знадобиться тент
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Totem |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Для дорослих |
| Довжина ложа | 2800 мм |
| Захисна антимоскітна сітка | Не передбачена |
| Каркас (стійка) | Не передбачений |
| Максимально допустиме навантаження | 140 кг |
| Матеріал ложа | нейлон |
| Навіс | Не передбачений |
| Стан | Новий |
| Тип гамака | Одномісний |
| Тип ложа | Цілісне полотно |
| Ширина ложа | 1400 мм |
| Габаритні розміри гамака | |
| Вага | 0.3 кг |
| Довжина | 2800 мм |
| Ширина | 1400 мм |
| Комплектація гамака | |
| Декоративна подушка | 0 шт. |
| Матрац | Ні |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
- Ціна: 968 ₴

