



Бинокль Konus Basic 8x21 (774526)
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Бінокль Konus Basic 8x21 (774526) - це компактний бінокль, який зручно брати з собою в дорогу - він легко поміщається в долоню. Легко фокусується на об'єкті центральним колесом фокусування. На правому окулярі є діоптрійне регулювання, яке дасть можливість підлаштувати бінокль під індивідуальні особливості людського ока.
Характеристики
- Збільшення: 8 x
- Тип збільшення: фіксоване
- Діаметр об'єктива: 21 мм
- Тип призм: Roof
- Матеріал призмів: BK7
- Просвітлення: Coated
- Колір чорний
- Діаметр вихідної зіниці: 2.63 мм
- Світлосила: 6.89
- Фактор сутінків: 12.96
- Фокусування: центральне
- Поле зору на 1000м: 122 м
- Розміри: 93 x 65 x 37 мм
- Вага: 213 г
Комплектація
- Бінокль
- Серветка для протирання оптики
- Чохол
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | KONUS |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 213 кг |
| Высота | 37 мм |
| Диаметр объектива | 21 мм |
| Длина | 93 мм |
| Максимальная кратность | 8 х |
| Минимальная кратность | 8 х |
| Назначение | Общего назначения |
| Состояние | Новое |
| Тип | Бинокль |
| Тип кратности | Фиксированная |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 65 мм |
- Цена: 480 ₴

