




Оптический прицел Konus KonusPro M-30 10-40x52 Mil-Dot IR
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Konus KONUSPRO M30 10-40x52 IR MIL-DOT - приціл для досвідчених стрільців та професійних спортсменів. Об'єктив прицілу діаметром 52 мм збирає достатню кількість світла для отримання яскравої картинки, а система лінз з повним просвітленням (FMC) забезпечує контрастність та чіткість зображення з можливістю збільшення від 10x до 40x.
У моделі KONUSPRO M30 10-40x52 передбачена можливість відбудови від паралаксу (з 9 м до нескінченності) та введення поправок по вертикальній та горизонтальній осі. Ціна поділу механізму поправок – 1/10 Mil, що дуже зручно при роботі з прицільною сіткою Mil-DOT. Повне двоколірне підсвічування сітки полегшує наведення на темні цілі навіть в умовах недостатнього освітлення. Пухирцевий рівень, розташований у нижній частині сітки, дозволяє розрізнити непомітний оку нахил; це дуже корисний інструмент під час стрільби на довгі дистанції.
Тубус цього та ін прицілів серії M30 формують з цільної металевої заготовки і перед остаточною герметизацією заповнюють азотом. Завдяки газозаповненню корпус не запітніє при перепадах температур та надійно захищає оптику під час віддачі від пострілу.
Приціли цієї моделі стабільно працюють із зброєю калібру .375 H&H. Більше того, під час тестових стрілянин приціл KONUSPRO M30 10-40x52 успішно витримував віддачу від зброї калібру .50.
У серії M30 є модель із ще більшим допустимим збільшенням – KONUSPRO M30 12.5-50x56. Її відмінна риса – прицільна сітка Modified Mil-DOT.
Конструктивні особливості:
- Тип прицільної сітки: Mil-DOT
- Розміщення сітки: у другій фокальній площині
- Підсвічування прицільної сітки: повне двокольорове (red/blue)
- Тактичні турелі
- Ціна кліку: 1/10 Mil (10 мм)
- Діапазон виправлень на 100 м: 1.04 м
- Відбудова паралаксу: збоку, від 9 метрів
- Фокусування: Fast Focus на окулярі
- Просвітлення лінз: повне багатошарове покриття (FMC)
- Газозаповнення: 100% азот
- Цілісний алюмінієвий корпус
- Захист корпусу: ударостійкий, тумано- та водостійкий
- Вбудований бульбашковий рівень
- Монтажна довжина: 174 мм
- Діаметр тубусу: 30 мм
Сумісність зі зброєю:
- Максимальна енергія вильоту кулі: 6000 Дж
- Характеристики патрона: .375 H&H
Комплектація:
- Приціл
- Бленда
- Кришки flip-up
- Батарейка СR2032
- Інформаційний вкладиш
- Серветка для протирання оптики
Габарити:
- Довжина прицілу: 46 см
- Розміри упаковки: 59.4 х 10.5 х 8.5 см
- Вага прицілу: 875 г
- Вага упаковки: 1326 г
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | KONUS |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 875 г |
| Гарантийный срок | 6 мес |
| Диаметр объектива | 52 мм |
| Диаметр трубы | 30 мм |
| Максимальная кратность | 40 х |
| Минимальная кратность | 10 |
| Назначение | Огнестрельное оружие |
| Особенности | Корпус заполнен азотом, Противоударный корпус, Водонепроницаемый |
| Отстройка от параллакса | Сбоку |
| Подсветка прицельной марки | Регулируемая |
| Состояние | Новое |
| Тип | Оптический |
| Цвет | Черный |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 460 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип прицельной сетки | Mil-Dot |
| Фокусировка | Fast Focus на окуляре |
- Цена: 18 288 ₴


