




Палатка High Peak Ancona 5.0 Light Grey/Dark Grey/Green (10249)
Намет High Peak Ancona 5.0 Light Grey/Dark Grey/Green (10249) - п'ятимісний тунельний намет для сімейного відпочинку та туристів, які цінують комфорт. Простора житлова зона зі знімною підлогою дозволяє розмістити всі Ваші речі та сховатись всередині в дощову погоду. Наявність двох входів робить зручним доступ до намету. Фронтальні прозорі вікна у житловій зоні наповнюють внутрішнє приміщення світлом, а штори за необхідності забезпечують усамітнення. Бокове сітчасте вікно із занавіскою збільшує додаткову вентиляцію. Широка затемнена спальня зі знімною перегородкою гарантує комфортний сон не тільки вночі, але і при яскравому сонці.
Система вентиляції Vario Vent Control забезпечує регульований приплив свіжого повітря у внутрішній намет. Якщо похолодало, просто налаштуйте внутрішню заслінку. Дверний клапан на блискавці легко регулюється зсередини і акуратно складається в зручну кишеню для зберігання. Два фронтальні та тильне вентиляційні вікна призначені для забезпечення циркуляції повітря та позбавлення від утворення конденсату. Дах має тепловідбивне алюмінізоване покриття, що знижує підвищення температури всередині намету вдень у сонячну погоду. Міцні сталеві кілочки діаметром 5 мм призначені для твердого ґрунту. Проклеєні шви гарантують міцність на розрив та забезпечують водонепроникність намету. Органайзер та внутрішні кишені дозволяють акуратно зберігати все необхідне. Також намет має точку кріплення для ліхтаря.
Особливості
- Два незалежні входи.
- Містка житлова зона зі знімною підлогою.
- Дах має тепловідбивне алюмінізоване покриття.
- Два фронтальні прозорі вікна для доступу світла.
- Бокове сітчасте вікно для додаткової вентиляції.
- Три регульовані вентиляційні отвори.
- Великий простір між зовнішнім тентом та внутрішнім наметом для циркуляції повітря.
- Кольорове маркування дуг для легкого встановлення намету.
- Затемнений внутрішній намет зі знімною перегородкою.
- Система вентиляції спальні Vario Vent Control.
- Зручний органайзер.
- Точка кріплення для ліхтаря.
- Внутрішні кишені для речей першої необхідності.
- Блискавки SBS.
- Сумка на блискавці для перенесення.
- Надійні та міцні сталеві кілочки Ø5 мм.
- Герметичні шви.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | High Peak |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество входов | 2 |
| Количество комнат | 1 |
| Количество слоев | Двухслойная |
| Количество спальных мест | 2 |
| Количество тамбуров | 1 |
| Назначение | Кемпинговые |
| Окна вентиляции | 6 |
| Особенности палатки/тента | Крепление для фонаря, Вентиляционные окна, Антимоскитная сетка, Штормовые оттяжки, Внутренние карманы, Тамбур, Проклеенные швы |
| Сезон | Лето |
| Состояние | Новое |
| Тип изделия | Палатка |
| Форма | Тунель |
| Цвет | Серый |
| Вес | |
| Вес | 10.3 кг |
| Водостойкость | |
| Водостойкость тента | 3000 мм вод. ст. |
| Размер установленной палатки/тента | |
| Высота | 200 см |
| Длина | 465 см |
| Ширина | 320 см |
| Размер в упаковке | |
| Высота в упаковке | 25 см |
| Длина в упаковке | 65 см |
| Ширина в упаковке | 25 см |
| Дуги | |
| Диаметр | 11 мм |
| Дуги | Стекловолокно |
| Материал изготовления | |
| Материал дна | Армированный полиэтилен |
| Материал тента | Металлизированный полиэстер |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес в упаковке | 11,3 кг |
| Вместимость | Пять мест и больше |
| Внутренняя палатка | Breathable Polyester (дышащий полиэстер) |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Каркас | Дуги из стекловолокна Ø11 мм |
| Количество грузовых мест | 1 |
| Комплектация | Внутренняя палатка, внешний тент, сумка на молнии для переноски, дуги, колышки, оттяжки, инструкция |
| Конструкция | Двухслойные |
| Наружный тент | 190T Polyester PU / Polyester Alu-Climate, 3000 мм вод. ст. |
| Страна регистрации бренда | Германия |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Тип | Палатки |
| Упаковка | Сумка на молнии для переноски |
- Цена: 10 499 ₴




