


Компас Praktica HC03 Travel (926706)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Компас Praktica HC03 Travel (926706)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Praktica |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 180 г |
| Вид компаса | Наручний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Особливості компаса | Ударостійкий |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 110 мм |
| Товщина | 30 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Оливковий |
- Ціна: 456 ₴

