

Компас армійський Highlander Heavy Duty Folding Compass Olive (COM005)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Компас Highlander Heavy Duty Folding Compass Olive (COM005) створено на основі дизайну британської армії, він добре працює в суворих умовах в будь-який час дня та ночі. Поворотний циферблат світиться в темряві, а міцний металевий корпус захищає стрілку від води, сильних ударів і падінь. Регульована маршова лінія та збільшувальний окуляр дають Вам чітке орієнтування, і їх можна скласти, щоб зробити компас достатньо малим, аби поміститися в кишеню, і бути готовим до миттєвого використання.
Особливості:
- Використання вночі - циферблат світиться, і його добре видно в темряві.
- Міцний металевий футляр складається й закріплюється навколо компаса, роблячи його стійким до пошкоджень і достатньо малим, щоб тримати в кишені.
- Вимірювальна лінійка з масштабом 1:25000.
Характеристики:
- Розміри: 16 х 5,5 х 3 см
- Вага: 0,1 кг
- Матеріал: алюміній
- Додаткові характеристики: металевий корпус із кришкою
- Країна-виробник товару: Китай
- Країна реєстрації бренду: Великобританія
- Гарантія: 12 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HIGHLANDER |
| Країна виробник | Китай |
| Вид компаса | Наручний, Планшетний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Особливості компаса | Світлодіодна підсвітка, Ударостійкий, Складаний корпус |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.1 кг |
| Довжина: | 160 см |
| Тип | Компасі |
| Товщина | 30 см |
| Ширина | 55 |
- Ціна: 549 ₴

