



Бинокль Arsenal 12x25, компактный
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Бінокль Arsenal 12x25, компактний - бінокль з 12-кратним збільшенням. Як і всі біноклі ТМ Arsenal (торговельний знак зареєстрований в Україні), виробляється в Китаї і жодного відношення до київського заводу приладобудування Арсенал не має. Велике збільшення та невеликий діаметр об'єктива дозволять комфортно дивитися лише у сонячну погоду.
Технічні характеристики:
- Тип конструкції: Roof
- Збільшення: 12x
- Діаметр об'єктива: 25 мм
- Вага: 250 г
- Діаметр вихідної зіниці: 2.1 мм
- Фактор сутінків: 17.32
- Світлосила: 4.41
- Розміри: 110х95х44 мм
Комплектація:
- Бінокль
- М'яка якісна сумка
- Ремінець для бінокля
- Серветка для протирання оптики
- Інструкція
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Arsenal |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 0.25 кг |
| Водостойкость | Нет |
| Высота | 44 мм |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Диаметр объектива | 25 мм |
| Длина | 110 мм |
| Максимальная кратность | 12 х |
| Материал корпуса | Пластик |
| Минимальная кратность | 12 х |
| Назначение | Общего назначения |
| Состояние | Новое |
| Тип | Бинокль |
| Тип кратности | Фиксированная |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 95 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Размеры: | 110 x 95 x 44 мм |
- Цена: 811 ₴

