




Бинокль Arsenal 25x100 Porro, астрономический, с кейсом
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Бінокль Arsenal 25x100 Porro, астрономічний, з кейсом – яскравий представник сімейства астрономічних біноклів. Він повністю пристосований для мандрівок за місто, в комплекті є спеціальний кейс для перевезення. Так як спостерігати з рук, утримуючи вагою 4,7 кг, практично не реально, для моделі передбачена установка на штатив. Завдяки збільшеному діаметру об'єктивів бінокля та якісним просвітлюючим покриттям оптики, з його допомогою можна проводити спостереження за кометами, кульовими зоряними скупченнями та різними іншими небесними об'єктами.
Технічні характеристики:
- Збільшення: 25x
- Діаметр об'єктива: 100 мм
- Оптична конструкція: Porro
- Кутове поле зору: 4.57 град
- Поле зору 1000 м: 52 м
- Діаметр вихідної зіниці: 4 мм
- Фактор сутінків: 50
- Світлосила: 16
- Винос зіниці: 15.5 мм
- Мінімальна відстань фокусування: 17 м
Конструктивні особливості:
- Оптична конструкція: Porro
- Призми: BAK-4
- Просвітлення: багатошарове Multi-Coated
- Фокусування: індивідуальне на кожному окулярі
- Корпус: алюмінієвий з покриттям зі шкірозамінника.
- Вологонепроникність
- Кріплення на штатив
- Ударостійкий
Габарити:
- Розміри: 393x254x116 мм
- Вага: 4.7 кг
Комплектація:
- Бінокль
- Алюмінієвий кейс для зберігання
- Широкий наплічний ремінь
- Серветка для протирання оптики
- Захисні кришки на окуляри
- Захисні кришки на об'єктиви
- Інструкція
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Arsenal |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 4.7 кг |
| Водостойкость | Да |
| Высота | 116 мм |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Диаметр объектива | 100 мм |
| Длина | 393 мм |
| Максимальная кратность | 25 х |
| Материал корпуса | Алюминий, Кожа |
| Минимальная кратность | 25 х |
| Назначение | Астрономический |
| Состояние | Новое |
| Тип | Бинокль |
| Тип кратности | Фиксированная |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 254 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Размеры: | 393x254x116 мм |
- Цена: 16 990 ₴






