




Радиоуправляемая модель Дрифт 1:10 Himoto DRIFT TC HI4123 Brushed (Toyota Soarer)
Моделі для дрифту - машини з покришками без протекторів для гонок гладкою кільцевою трасою з контрольованим занесенням в поворотах.
Швидкісна радіокерована модель для дріфту Himoto DRIFT TC HI4123 масштабу 1:10 з повним приводом з лінійки машин машинок управління Himoto 1/10. Все в цих машинках на радіокеруванні видає їхню високу якість: суперлегка і міцна конструкція шасі, радіокерування 2,4 ГГц, потужна електроніка і оригінальний яскравий дизайн. Без жодних сумнівів лінійка моделей на радіокеруванні Himoto1/10, у поєднанні з їхньою доступністю - найкраща пропозиція в даному класі! Тепер можна купити радіокеровану машинку HIMOTO в Україні.
Кожен вузол моделей на радіокеруванні Himoto 1/10 ретельно спроектований для досягнення максимальної продуктивності та надійності. Потужний електродвигун 540-го класу та силовий Ni-Mh акумулятор розганяють радіокеровані машинки до 40 км/год. Якісні диференціали, масляні амортизатори та Постійний повний привід дозволять повністю контролювати модель на заметах. Доступність тюнінгу з покращених алюмінієвих запчастин дасть можливість перетворити радіокеровану модель на витвір мистецтва!
Особливості
- Швидкість до 40 км/год
- Постійний повний привід
- Пропорційне управління
- Масляні амортизатори
- Радіоуправління 2,4 ГГц
Характеристики
- Тип: Автомодель на радіокеруванні
- Масштаб: 1/10
- Клас: Дрифт
- Комплектація: RTR
- Привід: Повний
- Швидкість: 40 км/год
- Двигун: Електро, колекторний, 540 клас
- Акумулятор NiMH 7,2 В, 2000 мАг
- Живлення пульта: Батарейки AA - 4 шт
- Радіус дії: 150 м
- Управління швидкістю: Пропорційне
- Управління: Радіоуправління 2,4 ГГц
- Потужність передавача: 1,6 мВт
- Вологозахист: Частковий
- Час роботи: 15-20 хв
- Час заряджання: 180 хв
- Розміри моделі: 360x200x112 мм
- Вага моделі: 1800-2000 г
Комплектація
- Модель HI4123 – 1 шт
- Пульт керування 2,4 ГГц - 1 шт
- Зарядний пристрій 220В - 1 шт
- Акумулятор Ni-MH - 1 шт
- Інструкція - 1 шт
Додатково необхідно
- Батарейки AA - 4 шт
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | HIMOTO |
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | От 15 лет и старше |
| Гарантийный срок | 1 мес |
| Двигатель | Электрический |
| Комплектация | RTR / RTF |
| Максимальная скорость | 40 км/ч |
| Масштаб модели | 1:10 |
| Наличие видеокамеры | Без видеокамеры |
| Радиус действия | 150 м |
| Состояние | Новое |
| Тип беспроводной связи | Радиоканал связи |
| Тип модели | Дрифт/шоссейная |
| Тип электродвигателя | Коллекторный |
| Частота управления игрушки | 2.4GHz |
| Размеры | |
| Вес | 2000 г |
| Высота | 112 мм |
| Длина | 360 мм |
| Ширина | 220 мм |
| Характеристики аккумулятора | |
| Время зарядки аккумулятора | 1.8 час |
| Время работы от аккумулятора | 15 мин |
| Емкость аккумулятора | 2000 мА/ч |
| Количество аккумуляторов | 1 шт |
| Напряжение аккумулятора | 7.2 В |
| Тип аккумулятора | Ni-MH |
| Дополнительные характеристики | |
| Класс двигателя | 540 |
| Количество двигателей | 1 шт |
| Привод | 4WD |
| Пользовательские характеристики | |
| Класс | Дрифт |
| Мощность передатчика | 50 -100 мВт |
| Назначение | Авто |
| Тип двигателя | Электродвигатель |
| Типоразмер | стандарт |
| Форм-фактор | Пистолетного типа |
- Цена: 7 950 ₴

