
Компас Moller (401032)
Компас Moller 401032 - це надійний пристрій тактичного призначення із складною лінзою для чіткого розпізнавання азимуту, та подвійною шкалою на лімбі в градусах і мілірадіанах. Він забезпечить точне орієнтування на місцевості та стане в нагоді як військовим, так і людям, що ведуть активний спосіб життя, наприклад любителям подорожей та мисливцям. Компас надійно захищений металевим корпусом, а сапфіровий підшипник і рідинне наповнення забезпечує швидке переміщення та оптимальну точність лімбу (циферблату компасу). Складна лінза дозволяє чітко бачити азимут, а люмінісцентне напилення допоможе орієнтуватися в темний час доби. На одну із сторін компасу нанесена лінійка з масштабом 1:25000, що допоможе вам орієнтуватися по карті і розраховувати маршрути. Якість та надійність продукції Moller підкріплені п'ятирічною гарантією.
Функції:
Компас:
- Тип: лінзовий, рідинний;
- Механізм: сапфіровий підшипник;
- Одиниці виміру: градуси, мілірадіани;
- Діапазон вимірювань: 1-359 °;
Характеристики і комплектація:
Дисплей:
- Розмір дисплея: 40x40 мм;
- Тип дисплея: аналоговий;
- Підсвічування: люмінісцентне покриття;
Особливості конструкції:
- Плаваючий циферблат (лімб) на підшипнику;
- Люмінесцентне покриття основних показників;
- Прорізь з візирною лінією;
- Лінійка з масштабом 1:25000;
- Складна лінза для визначення азимуту;
- Кільце для кріплення на палець;
- Матеріал корпусу: метал (корпус та відкидна кришка), пластик (нижня кришка);
- Колір корпусу: Khaki (Хакі);
Комплектація:
- Компас — 1 шт.;
Розміри і вага:
- Розміри, мм: 75х56х25;
- Розміри в упаковці, мм: 100х83х40;
- Вага, кг: 0.085;
- Вага в упаковці, кг: 0.105;
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Moller |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 80 г |
| Вид компаса | Компас на палець, Планшетний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал корпусу | Пластик, Алюміній |
| Особливості компаса | Ударостійкий, Вологозахисний |
| Стан | Новий |
| Тип компаса | Рідинний |
| Колір | Чорний |
| Розміри | |
| Довжина | 75 мм |
| Товщина | 25 мм |
| Ширина | 56 мм |
- Ціна: 100 ₴

