




Бинокль тактический Kandar 22x32 зеленый камуфляж
Великий, легкий та компактний бінокль із високоякісних компонентів, що підтримує максимальну ергономічність. Бінокль пропонує користувачеві фіксоване значення збільшення 22 та діаметр окуляра 32 мм. Щоб отримати краще і яскраве зображення навіть у складних умовах освітлення, бінокль оснащений покриттям антивідблиску. Вся оптика вбудована в дві гумові трубки, з'єднані один з одним за допомогою шарніра, на якому кнопка фокусується. Крім того, правий окуляр має ручку регулювання дефектів зору.
Гумовий корпус значно покращує зчеплення навіть із вологими чи замороженими руками. Крім того, ця конструкція захищає оптику від механічних пошкоджень. Цей тип бінокля підходить для людей, яким потрібні хороші біноклі, які мало важать та компактні. Цей тип бінокля також добре працюватиме у міських умовах як ідеальний інструмент для спостереження за культурними подіями, спортивними подіями чи дорожніми ситуаціями під час заторів.
Характеристики:
- Збільшення: 22х
- Діаметр об'єктивів: 32 мм
- Лінійне поле зору: 1500 м/7500 м
- Система призм: Roof
- Оптичне скло: BK-7
- Покриття антивідблиску: MC
- Зміщення вихідної зіниці: 15,0 vv
- Ширина: 125 мм
- Довжина: 135 мм
- Вага: 300 г
- Діоптричне регулювання: у правому окулярі
- Фокусування: центральне
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Kandar |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 300 кг |
| Водостойкость | Нет |
| Диаметр объектива | 32 мм |
| Длина | 135 мм |
| Максимальная кратность | 22 х |
| Материал корпуса | Резина, Поликарбонат |
| Минимальная кратность | 22 х |
| Назначение | Общего назначения |
| Состояние | Новое |
| Тип | Бинокль |
| Тип кратности | Фиксированная |
| Цвет | Зелёный |
| Ширина | 125 мм |
- Цена: 915 ₴





