




Бинокль Nikon Aculon A30 10x25 Black (компактный)
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Nikon Aculon A30 10x25 – потужний бінокль зменшених габаритів зі з'єднанням тубусів на відкритих петлях. Його вага складає всього 200 г, а кратність (10х) максимально допустима для отримання стабільної картинки при утриманні бінокля на вазі. Оптичні елементи системи виготовлені з ECO-скла, що не містить миш'яку та свинцю. Для покращення світлопередачі всі оптичні поверхні в кілька шарів покриті фірмовим складом, що просвітлює.
Дана модель відрізняється широким діапазоном фокусування, що дозволяє вивчати близькі об'єкти крупним планом або тривалі панорамні спостереження. Завдяки конструкції, що складається бінокль Aculon A30 10x25 являє собою ідеальний подарунок для мандрівників, любителів спостережень за живою природою і спортивних фанатів.
Особливості:
- Закритий міст забезпечує стабільну платформу для внутрішнього механізму фокусування.
- Текстуроване та стійке до ковзання центральне фокусувальне колесо.
- Диск діоптрійної корекції для правого ока допомагає компенсувати індивідуальні оптичні розпорядження.
- Гумові наглазники, що скручуються, для комфортного використання з окулярами або без них.
- Стриманий чорний колір не виділятиметься у лісі чи поблизу цивілізації, а також не приверне уваги при їх використанні.
- Корпус із корозійно-стійкого пластику.
- Прогумована ергономічна конструкція корпусу забезпечує зручне і нековзне захоплення.
Характеристики:
- Збільшення: 10 x
- Тип збільшення: фіксоване
- Діаметр об'єктива: 25 мм
- Тип призм: Roof
- Матеріал призмів: BAK4
- Просвітлення: Fully Multi Coated
- Колір: сріблясто-чорний
- Діаметр вихідної зіниці: 2.5 мм
- Світлосила: 6.25
- Винос вихідної зіниці: 13 мм
- Фокусування: центральне
- Межа фокусування від: 19 м
- Поле зору на 1000м: 87 м
- Кутове поле зору: 5°
- Ступінь захисту: вологозахист, газонаповнення
- Розміри: 122 x 115 x 42 мм
- Вага: 200 г
- Особливість: з'єднання «відкритий міст»
Комплектація:
- Бінокль
- Наплічний ремінь
- М'який кейс для перенесення
- Серветка для чищення лінз
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Nikon |
| Вес | 0.2 кг |
| Водостойкость | Нет |
| Высота | 42 мм |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Диаметр объектива | 25 мм |
| Длина | 122 мм |
| Максимальная кратность | 10 х |
| Материал корпуса | Прорезиненный пластик |
| Минимальная кратность | 10 х |
| Назначение | Общего назначения |
| Состояние | Новое |
| Тип | Бинокль |
| Тип кратности | Фиксированная |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 115 мм |
- Цена: 5 720 ₴


