



Бинокль Galileo 30x36 Grey (79346)
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Бінокль Galileo 30х36 - бінокль з великою кратністю, дуже зручний і легкий. Стане ідеальним рішенням для спостереження за спортивними змаганнями, стеження за тваринами в дикій природі при хорошому освітленні. Прогумована основа корпусу захищає прилад при падіннях і ударах, а так само покращує комфорт утримання. Вага бінокля близький до мінімального. Бінокль не громіздкий і володіє хорошими оптичними властивостями. Фокусування проводиться за допомогою центрально колеса, яким зручно користуватися навіть в рукавичках.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Galileo |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 0.286 кг |
| Водостойкость | Нет |
| Диаметр объектива | 36 мм |
| Длина | 137 мм |
| Максимальная кратность | 30 х |
| Материал корпуса | Пластик |
| Минимальная кратность | 30 х |
| Назначение | Общего назначения |
| Состояние | Новое |
| Тип | Бинокль |
| Тип кратности | Фиксированная |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 123 мм |
- Цена: 995 ₴

