




Палатка Easy Camp Fireball 200 Burgundy Red (120339)
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Заощаджуйте час і позбудьтеся зайвого клопоту за допомогою намету Easy Camp Fireball 200. Просто розстебніть круглу сумку-чохол і спостерігайте, як намет приймає свою форму, що дає Вам більше часу для задоволення вихідними. У ній можуть вільно розміститися дві людини, тканина намету забезпечує відмінний захист від атмосферних опадів. Вхідні двері з москітною сіткою захищають від комах. Широке вентиляційне вікно, що регулюється, в тильній частині намету забезпечує приплив свіжого повітря. Дана модель буде прекрасним вибором для туристів-початківців.
Особливості:
- Hydrostatic Head 1500 mm - тканина намету має поліуретанове покриття, яке забезпечує водонепроникність 1500 мм вод. ст.
- Тканина намету не горить, а повільно плавиться за прямого контакту з вогнем.
- Всі шви герметизуються термостійкою стрічкою для запобігання попаданню води.
- Дуги зі скловолокна забезпечують стійкість намету.
- Москітна сітка на двері та вентиляційному вікні для захисту від комах.
- Точка кріплення для ліхтаря.
- Комфортна спальня розрахована на дві особи.
- Складна конструкція Pop-up дозволяє досить швидко встановити намет.
- Кишені у внутрішньому наметі дозволяють зберігати предмети першої необхідності.
- Широке вентиляційне вікно, що регулюється, розташоване в тильній частині намету.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Easy Camp |
| Страна производитель | Китай |
| Каркас палатки/тента | Внутренний |
| Количество комнат | 1 |
| Количество слоев | Однослойная |
| Количество спальных мест | 2 |
| Назначение | Трекинговые |
| Сезон | Лето |
| Состояние | Новое |
| Тип изделия | Палатка |
| Форма | Тунель |
| Цвет | Красный |
| Вес | |
| Вес | 1.6 кг |
| Водостойкость | |
| Водостойкость тента | 1500 мм вод. ст. |
| Размер установленной палатки/тента | |
| Высота | 210 см |
| Длина | 95 см |
| Ширина | 120 см |
| Размер в упаковке | |
| Высота в упаковке | 72 см |
| Длина в упаковке | 72 см |
| Ширина в упаковке | 4 см |
| Дуги | |
| Диаметр | 6 мм |
| Дуги | Стеклопластик |
| Материал изготовления | |
| Материал дна | Армированный полиэтилен |
| Материал тента | Полиэстер |
| Пользовательские характеристики | |
| Вместимость | Двухместные |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Каркас | Дуги из стекловолокна Ø6 мм |
| Комплектация | Палатка, дуги, оттяжки, колышки, сумка-чехол для транспортировки, инструкция |
| Конструкция | Однослойные |
| Наружный тент | 180T полиэстер с полиуретановым покрытием, огнестойкий, 100% полиэстер, 1500 мм вод. ст. |
| Страна регистрации бренда | Дания |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Тип | Палатки |
| Упаковка | Сумка-чехол для транспортировки |
- Цена: 2 010 ₴






