




Палатка двухместная Naturehike Сloud Up 2 Updated NH17T001-T (Orange)
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Намет здатний в себе вмістити двох туристів. Ця модель ефективно захищена від дії вологи, добре пропускає повітря. Зручний. У складі моделі-нейлонова Картата тканина 210т, ступінь вологостійкості – 4000 міліметрів водяного стовпа. Колір-помаранчевий. Модель може застосовуватися для різних видів активного дозвілля. У неї досить міцна і надійна конструкція. Жердини зроблені з алюмінієвого сплаву 7001.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | NatureHike |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Каркас палатки/тента | Внешний |
| Количество входов | 1 |
| Количество комнат | 1 |
| Количество слоев | Двухслойная |
| Количество спальных мест | 2 |
| Количество тамбуров | 1 |
| Назначение | Трекинговые |
| Особенности палатки/тента | Защита от UV, Штормовые оттяжки, Внутренние карманы, Антимоскитная сетка, Крепление для фонаря, Проклеенные швы, Вентиляционные окна, Тамбур |
| Сезон | Демисезон |
| Состояние | Новое |
| Тип изделия | Палатка |
| Форма | Полусфера |
| Цвет | Оранжевый |
| Вес | |
| Вес | 2.1 кг |
| Водостойкость | |
| Водостойкость дна | 4000 мм вод. ст. |
| Водостойкость тента | 4000 мм вод. ст. |
| Размер установленной палатки/тента | |
| Высота | 100 см |
| Длина | 270 см |
| Ширина | 125 см |
| Размер в упаковке | |
| Высота в упаковке | 13 см |
| Длина в упаковке | 40 см |
| Ширина в упаковке | 13 см |
| Дуги | |
| Диаметр | 8.5 мм |
| Дуги | Алюминий |
| Материал изготовления | |
| Материал дна | Нейлон |
| Материал тента | Нейлон |
- Цена: 5 800 ₴






