




Рюкзак туристический Naturehike NH70B070-B Discovery, 70 л (Black)
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Рюкзак для трекінгу. Обсяг-70 літрів. Кольори-чорний, сірий, синій. Матеріали виготовлення-поліестер, нейлон, алюміній. Габарити моделі складають 33х27х75 сантиметрів. Важить близько 1,8 кілограма. Рюкзак має зручну, ергономічну конструкцію, і зроблений так, щоб полегшити навантаження на тіло людини під час носіння такої ваги в період тривалих походів. Шланг для пиття можна вийняти з отвору рюкзака, відрегулювати спереду за допомогою лямки. Зменшує вагу і збільшує вантажопідйомність.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | NatureHike |
| Страна производитель | Китай |
| Вентиляция спины | Сетка |
| Вес | 1800 г |
| Возрастная группа | Для взрослых |
| Высота | 75 см |
| Глубина | 27 см |
| Количество лямок | 2 |
| Материал | Полиэстер |
| Назначение рюкзака | Туристический |
| Объем | 70 л |
| Особенности рюкзака | Накидка от дождя |
| По типу конструкции | Каркасный |
| Пол | Унисекс |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 33 см |
- Цена: 5 530 ₴







