




Килимок надувний Naturehike FC-10 NH19Z032-P (Blue)
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Матрац надувний для використання в туризмі і активно відпочинку. Кольори-помаранчевий, блакитний. Довжина виробу становить 195 сантиметрів, а ширина – 59 сантиметрів. Стійкість до вологи, зручність і практичність – якості, які характеризують цю модель матраца. Габарити надувної сумки складають 70 на 35 сантиметрів. У згорнутому вигляді виріб дуже легкий і компактний.
Виготовлено з використанням високоякісного матеріалу-фабричного нейлону, є також ущільнювальне покриття. Конструкція матраца така, що ви будете перебувати далеко від холодної грунту, і тому лежати на ньому буде досить комфортно. Товщина моделі-6,5 сантиметра. Це більше, ніж у аналогічних моделей.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | NatureHike |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 600 г |
| Длина | 195 см |
| Материал | Нейлон |
| Состояние | Новое |
| Тип коврика | Надувной |
| Толщина | 65 мм |
| Узоры и принты | Без узоров и принтов |
| Цвет | Синий |
| Ширина | 59 см |
- Цена: 1 780 ₴




